Biało-czarni dziś lepsi

Mecze gorlickich piłkarzy w Nowym Sączu zawsze rozpalają dodatkowe emocje związane z relacjami kibiców obydwu klubów. Nie inaczej było tym razem, spotkanie odbyło się bez udziału publiczności na stadionie.

Sandecja II Nowy Sącz - Glinik Gorlice 4:2 (3:1)

bramki: Nowak 25`-karny, Smoleń 36`, 37`, Jarzębak 82` - Grela 12`, Serafin 90+1`

Glinik Gorlice nie poprawi zdobyczy punktowej w tej kolejce IV ligi małopolskiej. Mimo, iż w 12 minucie po trafieniu Konrada Greli gorliczanie objęli prowadzenie to niestety nie udało im się utrzymać prowadzenia. Jeszcze w pierwszej połowie między 25 a 37 minutą stracili trzy gole a w 82 czwartego. W doliczonym czasie gry rozmiary porażki zmniejszył Arkadiusz Serafin.