Mistrzostwa Gorlic bez gorliczanek

  • 09.07.2017, 13:45 (aktualizacja 09.07.2017, 14:21)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Mistrzostwa Gorlic bez gorliczanek
W sobotę i niedzielę (8 i 9 czerwca) na boiskach Ośrodka Sportu i Rekreacji w Gorlicach, były rozgrywane coroczne Otwarte Mistrzostwa Gorlic w siatkówce plażowej. Po najwyższe laury w imprezie sięgnęły pary krakowskie, Ewa Święch i Olga Klocek oraz Marcin Komenda i Piotr Fenoszyn.

 

Sobotnia rywalizacja mężczyzn, z racji niespodzianek pogodowych, trzykrotnie była przerywana. Na starcie zawodów pojawiło się 16 par, z różnych części małopolski. Najlepszymi z całej stawki okazali się krakowianie Marcin Komenda i Piotr Fenoszyn, którzy wyprzedzili Przemysława Stąśka i Wojciecha Sumarę z Libiąża.

Trzecie miejsce przypadło Kamilowi Dygoniowi (Gorlice) i Bartoszowi Dudkowi (Kraków).W niedzielę rywalizowały panie. W turnieju stawiło się aż 12 par, co na przestrzeni kilku ostatnich sezonów jest wynikiem rekordowym. Cieniem na ten wynik wkładzie się jednak fakt, iż do walki o mistrzostwo Gorlic, nie zapisała się ani jedna para z naszego miasta.

Puchar zdobyły Ewa Święch i Olga Klocek, które w finale pokonały ubiegłoroczne zwyciężczynie mistrzostw, Małgorzatę Szajewską - Skuta i Magdalenę Dobrowolską, obydwie pary z Krakowa. Trzecie miejsce zajęły Kinga Pasiut i Karolina Tokarczyk ze Starego Sącza. 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (77)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

abece
abece 10.07.2017, 08:00
Bardzo dużo kibiców zaobserwowałem. Normalnie pełne trybuny ... a czekajcie przecież tam trybun nie ma. Można pooglądać ale z ulicy chyba. Nasuwa się zatem pytanie - po co te zawody? Tym bardziej, że nawet z Gorlic żadne panie nie startowały.
Swój
Swój 09.07.2017, 15:56
No wreszcie jakieś fajne zdjęcia ;-) zwłaszcza te ostatnie :lol:

Pozostałe