Szalowa. Potrącenie rowerzysty. Niestety jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. AKTUALIZACJA

  • 08.02.2019, 21:55 (aktualizacja 09.02.2019, 09:44)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Szalowa. Potrącenie rowerzysty. Niestety jest to wypadek ze skutkiem śmiertelnym. AKTUALIZACJA
Dziś (8 lutego) około godzinny 22 w miejscowości Szalowa doszło do zdarzenia drogowego z udziałem rowerzysty. Wstępne informacje mówią o tym, że może to być zdarzenie ze skutkiem śmiertelnym.

Dzisiaj, około godz. 22 w Szalowej, na drodze powiatowej w kierunku Jankowej, doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Na prostym odcinku drogi, potrącony został 22-letni mieszkaniec Stróżnej (gmina Bobowa).

Do zdarzenia doszło na drodze Szalowa-Stróżna-Jankowa, nieopodal stacji paliw. Na miejscu pracowała straż pożarna, policja oraz załoga pogotowia ratunkowego. Okoliczności zdarzenia wyjaśni policyjne śledztwo.

Droga powiatowa była całkowicie nieprzejezdna.

Zbieramy informacje w tej sprawie.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Wczoraj (8 lutego) około godziny 21.30 w Szalowej doszło do wypadku drogowego, w którym śmierć poniósł 22-letni mieszkaniec gminy Bobowa.

Jak wskazują bardzo wstępne ustalenia policjantów na miejscu zdarzenia, kierowca BMW (23-letni mieszkaniec gminy Łużna), przejeżdżając drogą w miejscowości Szalowa, zauważył znajdujący się na jego pasie ruchu rower. Chcąc ominąć jednoślad, zjechał na przeciwległy pas ruchu i pobocze, gdzie najechał na znajdującego się tam młodego mężczyznę. Przybyła na miejsce załoga pogotowia, pomimo udzielonej pomocy medycznej, stwierdziła zgon mężczyzny. W chwili zdarzenia kierowca BMW był trzeźwy.

Na miejscu pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza z KPP w Gorlicach pod kierunkiem prokuratora. Ciało 22-latka zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Samochód oraz rower trafiły na policyjny parking, gdzie poddane będą oględzinom przez biegłego.

Trwają policyjne czynności mające wyjaśnić wszelkie okoliczności zdarzenia.
więcej zdjęć: luzna24.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Tomek
Tomek 13.02.2019, 16:02
Przecież Bobowa jest w gminie Łużna
Renata
Renata 09.02.2019, 19:41
Przykro to czytać tak durne komentarze.
Damian
Damian 09.02.2019, 11:41
Naucz się czytać! Kierowca gminy Łużna.. Z fartem!!
Wwww
Wwww 09.02.2019, 09:17
Chyba wyraźnie pisze że kierowca to mieszkaniec gminy Łużna zanim zacznie się coś komentować może warto nauczyć się czytać ze zrozumieniem albo zapytać wujka google jakie miejscowości należą do gminy Łużna...
Tomasz
Tomasz 09.02.2019, 06:30
Sie wie jedno BMW więcej jedno życie mniej a kierowca pewno z bobowej-przykre

Pozostałe