Walentynki w gorlickim Młodzieżowym Domu Kultury

  • 26.02.2019, 08:59
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Walentynki w gorlickim Młodzieżowym Domu Kultury
W ubiegły piątek w sali widowiskowej Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach odbył się kolejny koncert organizowany przez Studio Wokalne działające w gorlickim MDK-u

W okolicach święta zakochanych czyli tzw. Walentynek młodzi artyści działający w w tej placówce przygotowują zawsze specjalny koncert poświęcony miłości.

Tym razem przedstawili to uczucie w różnych jego aspektach. Widzowie usłyszeli 18 songów miłosnych. Koncert, który nosił intrygujący tytuł „To skomplikowane…” przeprowadził licznie zgromadzoną publiczność od odległych czasów międzywojennych, powojennych, przez lata 60` aż po współczesność.

Na koncercie zabrzmiały piosenki z każdej dekady i dzięki temu można było porównać jak miłość traktowano kiedyś, jak to się zmieniało i jak to robi się dziś. Był to wyjątkowo udany występ a zgromadzona publiczność długo gromkimi brawami na stojąco dziękowała młodym wokalistom za wspaniałe wrażenia artystyczne.

Wystąpili: Alicja Wachowicz, Anna Gryboś, Nastka Demianko, Kasia Liberda, Sylwia Kret, Zuzanna Śliwa, Aleksandra Poznańska, Emilia Zych, Julia Rak, Anna Korbicz, Paulina Wędrychowicz, Hanna Zając, Małgorzata Przybycień, Aleksandra Przybyłowicz, Maciek Jamro, Jan Dusza, Kuba Szwala. Grał zespól w składzie: Mirosław Bogoń, Tomasz Kubala, Rafał Belczyk.

zdjęcia: MDK Gorlice

materiał nadesłany

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (30)

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe