Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 3]

  • 21.03.2019, 09:57 (aktualizacja 21.03.2019, 11:05)
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Dzielnicowi. Sprawdźcie, jak wyglądają i jak się szybko z nimi skontaktować [cz. 3]
Kolejni rewirowi opowiedzieli nam o problemach, z którymi spotykają się w różnych rejonach Gorlickiego.

asp. Rafał Czekaj
Rejon działania: miasto Biecz, ulice: Ariańska, Barianów Rokickich, Binarowska, Bochniewicza, Grodzka, Grunwaldzka, Harta, Kolejowa, Kromera, Krzemińskiego, Kr. Jadwigi, Ligęzów, 3-go Maja, Nęckówka, Parkowa, Piekarska, Podwale, Polna, Potockiego, Reformacka, Rynek, Skłodowskiej, Słoneczna, Szpitalna, Kazimierza Wielkiego, Tumidajskiego, Tysiąclecia, Wapniska, Witolda Fuska, Węgierska. Przysiółki: Przedmieście Dolne, Przedmieście Górne, Belna Dolna, Belna Górna.
Szczególne zagrożenia:  Poprawa stanu bezpieczeństwa w Bieczu przy ul. Bochniewicza, w rejonie Szkoły Podstawowej nr 2, oraz przejścia dla pieszych na skrzyżowaniu z ul. Grunwaldzką, gdzie dochodzi do nieprawidłowego parkowania pojazdów.
Kontakt: 13 447 10 07, 608-540-589, [email protected]

 

 

sierż. sztab. Krzysztof Gucwa
Rejon działania: gmina Biecz, miejscowości: Binarowa, Racławice, Rożnowice, Sitnica, Grudna Kępska, Głęboka
Szczególne zagrożenia: Poprawa bezpieczeństwa pieszych, z uwagi na brak chodnika, na odcinku drogi W-988 w miejscowości Racławice, szczególnie na odcinku od remizy OSP do posesji oznaczonej numerem Racławice 22.
Kontakt: 13 447 10 07, 608 540 207, [email protected]

 

 

 

 

asp. Krzysztof Gurgul
Rejon działania:
gmina Biecz, miejscowości: Strzeszyn, Libusza, Korczyna, Bugaj.
Szczególne zagrożenia:
Poprawa bezpieczeństwa w rejonie Zespołu Szkolno – Przedszkolnego w Libuszy, gdzie kierujący pojazdami przekraczają dozwoloną prędkość, ponadto usytuowane przejście dla pieszych jest mało zauważalne dla kierujących pomimo oznaczenia. Kierujący pojazdami parkują samochody w rejonie zatoki autobusowej, po stronie budynku szkoły, co negatywnie wpływa na bezpieczeństwo użytkowników drogi.
Kontakt: 13 447 10 07, 608 540 333, [email protected]

 

 

 

 

mł. asp. Artur Alibożek
Rejon działania:
gmina Lipinki, miejscowości: Lipinki, Pagorzyna, Bednarka.
Szczególne zagrożenia:
Na obszarze miejscowości Lipinki w różnych godzinach dnia wałęsają się bezpańskie psy, które w rejonie ciągów komunikacyjnych powodują zagrożenie dla dzieci oraz młodzieży przemieszczającej się do szkoły oraz kierowców poruszających się drogami publicznymi.
Kontakt:
13 447 10 07, 608 540 233, [email protected]

 

 

 

 

mł. asp. Tomasz Machowski
Rejon działania: gmina Lipinki, miejscowości: Wójtowa, Kryg, Rozdziele.
Szczególne zagrożenia:
W Wójtowej od świtu do zmierzchu wałęsają się bezpańskie psy powodujące zagrożenie dla mieszkańców oraz użytkowników dróg lokalnych.
Kontakt: 13 447 10 07, 608 540 659, [email protected]
  

 

 

 

Bądź na bieżąco

Wszystkie zamiany dzielnicowych są na bieżąco wprowadzane do aplikacji „Moja Komenda”, która umożliwia wyszukanie każdego dzielnicowego w Polsce. Aby to zrobić wystarczy wpisać np. własny adres, a aplikacja odnajdzie funkcjonariusza, który dba o nasz rejon zamieszkania. Dzielnicowych możemy wyszukać także po ich imieniu lub nazwisku. Aby połączyć się z funkcjonariuszem wystarczy jedno kliknięcie. Wyszukiwarka dzielnicowych działa w trybie offline. Użytkownik nie musi więc mieć dostępu do Internetu, aby odnaleźć swojego dzielnicowego – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

W przyszłym tygodniu opublikujemy kolejne zdjęcia dzielnicowych i kontakty do nich.

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe