Siatkówka. Panie walczą w memoriale, panowie o II ligę. 

  • 06.04.2019, 11:40 (aktualizacja 06.04.2019, 14:34)
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Siatkówka. Panie walczą w memoriale, panowie o II ligę.
Mamy siatkarski weekend w Gorlicach, dokładnie to w Gorlicach i Szymbarku. Te dwa miejsca są arenami siatkarskich turniejów.

Jako pierwszy wystartował wczoraj turniej ćwierćfinałowy o awans do II ligi siatkówki mężczyzn w kategorii seniorów. Turniej odbywa się w Szymbarku, na sali gimnastycznej tamtejszego Zespołu Szkół.

W turnieju udział biorą 4 drużyny, najlepsze ekipy poszczególnych grup wojewódzkich. I tak gospodarzem imprezy jest GKPS Gorlice, jako najlepsza wśród drużyn Małopolski. Przedstawicielem województwa podkarpackiego jest MKS Wisłok Strzyżów, jako druga ekipa swojej grupy. Z województwa świętokrzyskiego przyjechali do nas zawodnicy Hetmana Włoszczowa (druga drużyna ligi świętokrzyskiej). Obsadę dopełnia mistrz województwa lubelskiego, UKS Arka Wojsławice.

W pierwszym dniu imprezy GKPS Gorlice podejmował zespół Wisłoka Strzyżów. Niestety podopieczni Krzysztofa Kozłowskiego ulegli strzyżowianom w trzech setach do 11, 19 i 24.

W drugim meczu turnieju Arka Wojsławice pokonała Hetmana Włoszczowa również w trzech setach, kolejno do 20, 19 i 18.

Dziś (6 kwietnia) drugi dzień zmagań. O godz. 17 zmierzą się zespoły Wisłoka Strzyżów i Arki Wojsławice. Na godz. 19 zaplanowano spotkanie gospodarzy, GKPS-u Gorlice z Hetmanem Włoszczowa (program imprezy)
 

Patronem medialnym imprezy jest Internetowy Portal Informacyjny halogorlice.info.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (99)

Podpięte galerie zdjęć:

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Kibic
Kibic 08.04.2019, 14:07
Sport na każdym poziomie jest widowiskiem dającym nam kibicom mnóstwo emocji. Z przykrością ogląda się "batalie" o to która dyscyplina jest w Gorlicach "najważniejsza" - absurd.
Każda dyscyplina sportowa, na każdym poziomie jest tak samo ważna. Działacze Ekstrimu niestety zapomnieli o jednej ale najważniejszej zasadzie którą kierują się ludzie działający w sporcie - o SZACUNKU.
Przy odrobinie chęci i delikatnej reorganizacji godzin rozgrywania meczy można było stworzyć na hali prawdziwe ŚWIĘTO GORLICKIEJ SIATKÓWKI".
Dla młodych siatkarek był by to niesamowity "kop motywacyjny" oglądać starszych kolegów którzy wspinają się wyżyny swoich umiejętności walcząc do ostatnich piłek aby spełnić swoje cele, ambicje i marzenia. Obie strony by na tym skorzystały, nie mówiąc już o promocji naszego miasta oraz popularyzacji i zainteresowania mieszkańców widowiskiem sportowym. Bo to dzięki kibicom na halach całego świata można doświadczać niezapomnianych emocji.
A jestem pewny że nasza hala gdzie GKPS jest niepokonany pomogła by w awansie do dalszej fazy rozgrywek.

Podsumowując: Zastanówcie się ludzie jakby wyglądała codzienność bez sportu... a więc pielęgnujmy to co trzyma nas przy życiu i daje nam zdrowie oraz szanujmy siebie nawzajem :)
Zawiedziony
Zawiedziony 07.04.2019, 09:56
Że nie wstyd włodarzom miasta aby pozwolić na organizację turnieju o II ligę mężczyzn w Szymbarku! Mamy w Gorlicach hale OSiR, a Ekstrim ma szkołe nr 1. Widać właściciele damskiego zespołu dalej mocno trzymaja burmistrza Gorlic. Wstyd!

Pozostałe