Za nami dwa dni zmagań turnieju w siatkówce młodziczek i kadetek w ramach 12. Memoriału im. Stanisława Elmera.
Wczoraj 6 drużyn kadetek brało udział w turnieju pokazowym, a najlepszą drużyną sobotnich zmagań został SOS Setbol Oświęcim, który wyprzedził UKS Dębowiec, na trzecim miejscu podium uplasowała się drużyna gospodyń, Ekstrimu Gorlice.
Na najlepszą zawodniczkę turnieju została wybrana Izabela Grześko z Oświęcimia.
Ostateczna kolejność drużyn w turnieju kadetek:
1. SOS SETBOL Oświęcim
2. UKS Dębowiec
3. KRS Ekstrim Gorlice
4.UKS MOSiR Jasło
5. MKS MOS Wieliczka
6. UKS Jedynka Tarnów
Głównym punktem rywalizacji były zawody w kategorii młodziczek, tu startowało aż 16 drużyn z południa Polski i jedna z zagranicy. Po grach grupowych i eliminacyjnych, do finału awansowały zespoły MV Stropkov (Słowacja) i MUKS Poprad Stary Sącz. Lepszą okazała się drużyna naszego południowego sąsiada i to właśnie ona, po raz pierwszy w historii sięgnęła po Puchar Memoriału. Gospodynie turnieju, młodziczki Ekstrimu Gorlice zajęły 4 miejsce.
MVP turnieju została Emma Safrankova (Stropkov).
Tabela końcowa turnieju:
1. MV Stropkov (Słowacja)
2. MUKS Poprad Stary Sącz
3. SOS Setbol Oświęcim
4. KRS Ekstrim Gorlice
5. STS Sandecja Nowy Sącz
6. PBS Sanoczanka Sanok
7. UKS Gimnazjum Dębowiec
8. UKS MOSiR Jasło
9. UKS Jedynka Tarnów A
10. MKS MOS Wieliczka
11. MKS Limanowa
12. KS AGH Kraków
13. UKS Zaleszany
14. LKS Szynwałd
15. UKS Jedynka Tarnów B
16. MKS Podkarpacie Bobowa









![Finał konkursu czytelniczego w Młodzieżowym Domu Kultury w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia grupę osób trzymających dyplomy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-final-konkursu-czytelniczego-w-mlodziezowym-domu-kultury-w-gorlicach-foto-1779379641.jpg)



![Buszujący w trawie. Kolejne opuszczone auto w Gorlicach [FOTO] zdjęcie przedstawia czerwony samochód stojący w wysokiej trawie](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-buszujacy-w-trawie-kolejne-opuszczone-auto-w-gorlicach-foto-1779355589.jpg)

![Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA] Duże siły służb w Szalowej. Zaginął mieszkaniec gminy Łużna [AKTUALIZACJA]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-duze-sily-sluzb-w-szalowej-zaginal-mieszkaniec-gminy-bobowa-1778390582.jpg)






![Poszukiwania matki z dziećmi w regionie. Służby ratunkowe w drodze [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia samochód jadący ulicą](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-poszukiwania-matki-z-dziecmi-w-regionie-sluzby-ratunkowe-w-drodze-video-1778077186.jpg)
![Wysowa-Zdrój. Dwa pożary w jednym czasie. Palił się budynek na terenie Parku Zdrojowego i altana [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia spalony budynek](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-wysowa-zdroj-pozar-domu-mieszkalnego-i-altany-video-1778918934.jpg)
![Uczennica z Kobylanki wśród najlepszych w Polsce. Wielki sukces Agaty Juszczak [FOTO] zdjęcie przedstawia Agatę Juszczak oraz nauczycielki](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-uczennica-z-kobylanki-wsrod-najlepszych-w-polsce-wielki-sukces-agaty-juszczak-foto-1779091504.jpg)

![Gorlice. Kolizja obok centrum kultury przy ul. Michalusa [FOTO] zdjęcie przedstawia samochód straży pożarnej na ulicy w mieście Gorlice](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-gorlice-kolizja-obok-centrum-kultury-przy-ul-michalusa-foto-1778075409.jpg)
![Zderzenie dwóch osobówek w Bieczu. Są utrudnienia w centrum miasta [FOTO] zdjęcie przedstawia zniszczone karoserie pojazdów obok dwie kobiety i mężczyzna](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-zderzenie-dwoch-osobowek-w-bieczu-sa-utrudnienia-w-centrum-miasta-foto-1778828968.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze