MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Wczoraj Andrzej Szejna, dziś Beata Szydło. Politycy w kampanijnym natarciu.

  • 27.04.2019, 18:07
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Wczoraj Andrzej Szejna, dziś Beata Szydło. Politycy w kampanijnym natarciu.
Kampania wyborcza przed majowymi eurowyborami nabiera tempa, nic więc dziwnego, że nasze miasto odwiedzają politycy, którzy zabiegają o nasze głosy.

Wczoraj w Gorlicach pojawił się pierwszy z tej długiej listy, kandydat Koalicji Europejskiej PO PSL SLD .N Zieloni, Andrzej Szejna, reprezentujący w niej Sojusz Lewicy Demokratycznej, a dziś odbyła się konwencja wyborcza Prawa i Sprawiedliwości, której gościem specjalnym była wicepremier Beata Szydło.


Ten pierwszy nie jest debiutantem na europejskiej arenie. W czerwcu 2004 został wybrany na posła do Parlamentu Europejskiego. Do 2007 pełnił w PE funkcje wiceprzewodniczącego Komisji Stanowienia Prawa oraz członka delegacji do spraw stosunków z Białorusią. Zasiadał w Grupie Socjalistycznej w Parlamencie Europejskim, kierował delegacją polską w tej frakcji. W 2009 i 2014 bez powodzenia ubiegał się o ponowny wybór.

Dzisiejsza konwencja w Gorlickim Centrum Kultury skupiło mieszkańców Gorlic, którzy spotkali się z kandydatkami do Europarlamentu - wicepremier Beatą Szydło i posłanką Barbarą Bartuś. Uczestniczyło w nim około 200 mieszkańców oraz lokalnych polityków Prawa i Sprawiedliwości. Obydwie kandydatki zachęcały przede wszystkim do udziału w wyborach 26 maja i wspierania kandydatów z listy PiS.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (36)


Komentarze (55)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

wyborca - emeryt
wyborca - emeryt 30.04.2019, 22:05
Głos oddany na panią basie (tak zaczyna się jej mail) to głos stracony!! Głosujcie tylko na kandydatów KE. Moim kandydatem jest Pani Róza Thun!
wice
wice 29.04.2019, 21:39
Fotograf zrobił tragiczne zdjęcia
Wyborca
Wyborca 29.04.2019, 21:36
Puścili tylko swoich. Może bali się powtórki z WOŚP??
Ona
Ona 29.04.2019, 19:42
Polsce potrzebne są zmiany by Rządził każdy ale niech rządzi ten kto ma Prezydenta swojego i nawet skutecznie rządziło SLD.
Małopolski Wojtekk
Małopolski Wojtekk 29.04.2019, 19:18
Kiedyś głosowałem na Samoobronę bo chciałem by ktoś przeszkadzały w Polityce. Potem głosowałem na PO bo chciałem w Kraju porządek i by wszystko było jasne np 4 Województwa. Dziś głosuje na PIS bo chce dobre ustawy.
xxx
xxx 29.04.2019, 19:08
Do kiedy będzie Rządził PIS to Gorlice będą na mapie a naprawdę niedużo brakuje by w Gorlicach było poniżej 20 tyś Mieszkańców.
jann
jann 04.05.2019, 11:29
w nGorlicach jest juz ponizej 20.000
Przedsiębiorca
Przedsiębiorca 29.04.2019, 17:31
Ja ostatnie dwa lata bardzo sobie chwalę. Gospodarka się kręci, zamówień dużo. Oby tak dalej.
Pisior
Pisior 29.04.2019, 15:55
Bardzo mi się podobają rządy PIS i będę na nich głosował .Zaznaczam ,że jestem osobą wykształconą i nie pobieram żadnych 500+.Mamy demokrację i każdy głosuje na kogo chce.Wolno mi czy nie ?
oo
oo 29.04.2019, 12:05
Trzy filary państwa PIS - "Misiewicze", emeryci i nieroby
- zamiast: gospodarka , służba zdrowia i oświata
Ciekawe jak długo to wszystko pociągnie w takim wydaniu i tyle na ten temat
jan
jan 29.04.2019, 11:06
ale p.szydło z oczu widac fałsz,kto bedzie chodził na te propagande jak ci emeryci umra,te dzieci ktore na siłe siedzą
młody
młody 29.04.2019, 17:01
Dla młodzieży to był prawdziwy zaszczyt występować razem z Premierem Rządu. Zapewniam!
jann
jann 04.05.2019, 11:29
byłym Premierem
młody
młody 04.05.2019, 23:38
Wiadomo, że teraz jest wicepremierem.Ale grzecznościowo zawsze do Niej i o Niej można powiedzieć premier.
B.
B. 29.04.2019, 08:25
Bułactwo, bujactwo...błłł
Ona
Ona 29.04.2019, 07:58
Ministranci są nawet.
miś
miś 28.04.2019, 21:58
Jeden Nikodem Dyzma wita drugiego Nikodema Dyzmę, wśród innych Nikodemów D. oraz pozostałej młodzieży
Ala
Ala 28.04.2019, 21:54
Biedne dzieci na scenie w koszulkach z logo partii. Pamiętam z historii koszule pewnej młodzieżówki z sąsiedniego kraju i wszyscy wiemy jak to się skończyło. Jestem oburzona!
tomek
tomek 28.04.2019, 20:23
różne komentarze ale myśle ze jeśli kocha sie swój kraj to napewno nie powinno się popierać sprzedawczyków mieliśmy już rozbiory siłowe to poco nam dobrowolne
wyborca 1
wyborca 1 28.04.2019, 18:47
Ja i moja rodzina będziemy głosować na PiS. Po pierwsze PiS dotrzymuje słowa. Po drugie pomaga tym, którym w życiu najtrudniej. Jutro moi rodzice dostaną 13-stą emeryturę, teściowie też.Dla osoby, która ma 1300 zł emerytury to ważne. Ja dostaję 500 zł na dziecko. Nie zauważyłam, żeby ktoś wcześniej pomagał rodzinom tak bardzo. Tak, że możecie sobie hejtować, u mnie w rodzinie 18 głosów za PiSem.
aaa
aaa 03.05.2019, 18:19
policz ile musisz oddac aby dostac
emeryt
emeryt 30.04.2019, 05:27
pamiętaj że wzrost emerytur i rent miał być na poziomie 3.28 a był 2,86 [coś koło tego, bo dokładnie nie pamiętam] a więc 13-ka jest dana z mojego i tylko raz a 3,28 było by na zawsze !!!
jan
jan 29.04.2019, 10:58
500+ dali to ludzie widzicie a czy ktos przeliczył ile od tego czasu ceny wzrosły ile wiecej sie wydaje miesiecznie za oplaty i zycie ,braknie z tych 500+
zoo
zoo 29.04.2019, 07:57
Wybieraj swoich czyli Barbarę Bartuś.
Rs2004
Rs2004 03.05.2019, 18:21
Barbare to monza wybra ale na przewodniczaca trojki klasowej
Zdrowy rozsądek
Zdrowy rozsądek 28.04.2019, 16:14
Precz z pisowską propagandą! Skończymy na peryferiach Europy! Niedługo w kraju nastanie "druga Grecja" i niestety nie mam na myśli klimatu.
Ben
Ben 28.04.2019, 21:26
Przeciętna emerytura w Grecji to 1000 euro.Więc może lepiej, nie porównywać nas do Grecji.
Marek
Marek 28.04.2019, 16:02
Była tam nawet szalona Panna z nad Poczty.
Kobiety
Kobiety 28.04.2019, 15:21
Pis da i dlatego należy Polskę zreformować.
betti
betti 28.04.2019, 13:43
dlaczego gorliccy nauczyciele nie poszli powiedzieć jej co sądzą o rządach i jej polityce i inni np.ci spod sądu tylko sympatycy z chorągiewkami po co takie spotkania-a nauczyciele mają weekend odpoczywają.Zakłamanie i fałsz z każdej strony.

Pozostałe