Bez tłumów, za to przy kawie

  • 04.05.2019, 15:50
  • Kamila Prokop

Podziel się:

Bez tłumów, za to przy kawie
Niedawno powstało w Gorlicach interesujące miejsce: Concept Store SO CHIC. Proszę wyjaśnić co to takiego?

Concept Store nie doczekał się jeszcze polskiego odpowiednika, bo ciężko w dwóch słowach określić co to za miejsce. Concept Store łączy w sobie wyselekcjonowane przez właścicieli produkty, unikatowe usługi dodatkowe, niezobowiązującą atmosferę i ideę slow shopping czyli zakupów bez pośpiechu.

A wszystko to przy dobrej kawie i ciastku lub lodach w sezonie letnim. Concept Store'y spotykane są na całym świecie, a ich klientami są ludzie w różnym wieku, ceniący ciekawe towary, lubiący spędzać czas otaczając się ładnymi przedmiotami i doceniający kompetentną i nienarzucającą się obsługę, która potrafi doradzić, a nie tylko podać towar z wieszaka.


Wspomnieli Państwo o usługach dodatkowych.

W SO CHIC pracuje stylistka osobista/doradca zakupowy, która oferuje szereg ciekawych usług.
I tak na przykład mamy:

  • przegląd szafy w domu klientki
  • spotkanie ze stylistą w Studio w Gorlicach
  • wyjazdy na wspólne zakupy do galerii handlowych
  •  metamorfozy SO CHIC we współpracy z fryzjerem i makijażystką.

Oferujemy także karty podarunkowe na usługę stylizacji lub zakupy w Studio. Organizujemy w Studio imprezy typu: Urodziny ze stylistką, Babski wieczór, Mama i córka. Pomagamy dobrać strój na rozmowę kwalifikacyjną czy inny ważny dzień. Będziemy także organizować warsztaty z zakresu poszukiwania własnego stylu czy dress code.

Co jeszcze oprócz nowej, markowej odzieży damskiej i męskiej można kupić w Państwa Concept Store?

Kosmetyki z różnych części świata, obuwie, akcesoria takie jak torebki, paski, portfele, okulary słoneczne, zestawy prezentowe itp. Klienci również sami podpowiadają co chcieliby kupować, mówią jakich rozmiarów i wzorów poszukują, proszą o wprowadzenie konkretnych produktów, a my dla nich je wyszukujemy.

W Concept Store działa też na świeżym powietrzu mini kawiarenka, w  której podają Państwo pyszną kawę oraz ciasto lub lody. Czyli po zakupach możemy usiąść i odpocząć...

Dokładnie. To czas na rozmowę, relaks, bez pośpiechu i tłumów za to z przyjemnością. Mamy też do przejrzenia magazyny o modzie, w których można poczytać o najnowszych trendach w modzie i urodzie.

Kto powinien przyjść do Waszego Concept Store - Studio mody i dodatków?

Kobiety i mężczyźni znudzeni banalną modą, osoby które wspólnie z nami popracują nad swoim wyglądem, przymierzą nowe, inne niż dotychczas nosili, ubrania i dodatki. Zależy nam, aby ludzie mieli większą świadomość, że strój, dodatki, zadbana cera to komunikaty języka ciała, które wysyłamy na zewnątrz i które mówią naszemu otoczeniu kim jesteśmy, co sobą reprezentujemy, jakim szacunkiem darzymy innych np. pracodawcę, współpracowników, przyjaciół... Badania potwierdzają, że jeśli jesteśmy dobrze ubrani załatwiamy pomyślniej więcej spraw.

Czy aby być dobrze ubranym trzeba wydać u Was dużo pieniędzy?

No właśnie niekoniecznie... Na przykład ceny ubrań i dodatków zaczynają się u nas od około 15 zł do około 350 zł. W tworzeniu stylu bardziej liczy się kompetentny i życzliwy doradca, niż gruba forsa w portfelu.

Mamy nadzieję, że gorliczanie  polubią to miejsce. Dziękujemy za rozmowę.

My także dziękujemy i zapraszamy mieszkańców Gorlic i okolic do zakupów w Concept Store. Jesteśmy do Państwa dyspozycji na ulicy Szpitalnej 9 . Godziny otwarcia Studia są ruchome, najczęściej oscylują w godz.12-19. Można także umówić się telefonicznie pod numerami: 602 367 023, 604 075 155, a także kontaktować się poprzez Facebook lub Instagram  So_Chic_Stories, jeśli interesuje Państwa nietypowy termin zakupów ( np. niedziela czy późne godziny wieczorne).

Z Halogorlice rozmawiali właściciele Concept Store SO CHIC Teresa Bednarz i Wojciech Rykała.

 

Kamila Prokop


Pozostałe