Już za miesiąc odbędzie się charytatywny mecz. Przyłącz się do drużyny Tosi i Piotrka!

  • 01.05.2019, 19:23
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Już za miesiąc odbędzie się charytatywny mecz. Przyłącz się do drużyny Tosi i Piotrka!
Tegoroczny Dzień Dziecka będziemy świętować z wielką pompą za sprawą charytatywnego meczu i imprezie, która odbędzie się na gorlickim stadionie. Jednocześnie będziemy mieli okazję pomóc dwójce fantastycznych dzieciaków, których los nie oszczędza od najmłodszych lat.

O Antosi i Piotrku, ich chorobach i trudnej codzienności, pisaliśmy miesiąc temu TUTAJ, dzisiaj przychodzimy do Was z kolejną ważną informacją (w najbliższym czasie będzie ich jeszcze kilka :-) – trwa zbiórka pieniędzy na organizację charytatywnego meczu i pokrycie kosztów związanych z organizacją całej imprezy. Nie wszystko da się „za darmo” i „za dziękuję”, za niektóre rzeczy trzeba po prostu zapłacić gotówką, dlatego właśnie na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka funduszy, które pozwolą pokryć niezbędne koszty, a tym samym sprawią, że cała kwota uzbierana 1 czerwca zostanie przeznaczona na dalsze leczenie i rehabilitację dzieciaków.

Przypomnijmy, że mecz charytatywny rozegrany zostanie pomiędzy drużyną TVP Kraków a drużyną gospodarzy, w której wystąpią między innymi przyjaciele Tosi i Piotrka.

Mamy wsparcie wielu sponsorów, darczyńców, sportowców i artystów, między innymi Mariusza Stępińskiego, Kabaretu Paranienormalni, Wisły Kraków i jej piłkarzy, Otylii Jędrzejczak, Michała Pazdana, Małopolskiego Związku Piłki Nożnej, Reprezentacji Polski AMP Futbolu oraz wielu innych – podkreśla Wojciech Haluch, tata Antosi. I dodaje: Podczas meczu odbędzie się zbiórka pieniędzy oraz licytacje gadżetów przekazanych właśnie przez naszych partnerów.  

Już niedługo będzie można również wylicytować miejsce w składzie drużyny przyjaciół Tosi i Piotrka!

A na razie prosimy Was o dorzucenie kilku złotówek (kilkunastu, kilkudziesięciu, kilkuset :-) do organizacyjnego worka. Razem damy radę!


LINK DO ZRZUTKI TUTAJ
 

Barbara Ćmiech

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Janusz Biznesu
Janusz Biznesu 05.05.2019, 21:46
Znajac zycie, to w Gorlicach kazdy bedzie chcial przyjsc na mecz/piknik ale nikt NIE sie nie dolozy :D Janusze rozrywki! Na dniach Gorlic tez dzikie "tlumy". Chyba lepiej zakopac kazdy rodzaj imprezy bo szkoda pieniedzy i czasu organizatorow. Powodzenia i zdrowia dla dzieciakow.
Janek
Janek 01.05.2019, 22:29
Super pomysł😊😊 Gorliczanie do boju ,mobilizacja trzeba pomóc dzieciakom nie raz już pokazaliśmy że mamy moc!!!!
Marta
Marta 01.05.2019, 21:33
Brawo! :) Zdróweczka!!!

Pozostałe