MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Dni Gorlic rozpoczęte. Lanberry i Natalia Szroeder gwiazdami pierwszego dnia.

  • 05.05.2019, 00:02
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Dni Gorlic rozpoczęte. Lanberry i Natalia Szroeder gwiazdami pierwszego dnia.
W sobotni, muzyczny wieczór rozbrzmiała scena gorlickiego Rynku. Koncertowy weekend zainaugurowały wokalistki, Lanberry i Natalia Szroeder.

Przeniesienie imprezy na gorlicki Rynek wyszło jej na dobre, murawa stadionu po ostatnich opadach jest grząska i nie wytrzymałaby naporu tłumów jakie przewidywane były podczas wspólnego świętowania.

Frekwencja dopisała, i ten kto zdecydował się wybrać na koncert na pewno nie żałował. Obie wokalistki zaprosiły Gorliczan do wspólnego śpiewania i tańczenia, to była prawdziwa uczta dla miłośników muzyki.

Imprezę wspiera radio RMF MAXX w ramach akcji "Lato na maxa".

fot. Sławomir Tokarski

Tomasz Stasiowski

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

zakręcony
zakręcony 05.05.2019, 18:14

Lemon był świetny dwa lata temu to był show
cudaczek wyśmiewaczek
cudaczek wyśmiewaczek 05.05.2019, 13:57
oj, p. Natalii to chyba chłodno było w ramionka.... :) ale ładnie śpiewa i wygląda też nie gorzej ;)
A. Gorliczanin.
A. Gorliczanin. 05.05.2019, 13:52
Dziewczyny zrobiły dobrą robotę!!!!
sopran
sopran 05.05.2019, 13:29
Tragiczne nagłośnienie (za dużo basu) Ten facet za mikserem jest głuchy jak pień .
akustyk
akustyk 06.05.2019, 00:24
niestey to ty jestes głuchy jak pień... i nie masz pojęcia o dźwięku i nagłośnieniu plenerów..!!!
świetlik
świetlik 06.05.2019, 09:06
zabudowany rynek a otwarty plener to co innego
porucznik west
porucznik west 05.05.2019, 12:06
Gwiazdy(gwizdy) żałosna żenująca (żenua) żenada.
K 88
K 88 05.05.2019, 09:36
Jaki koncert taka publiczność, same dzieci
Mieszkaniec
Mieszkaniec 05.05.2019, 08:00
Mysle ze Lamberry przyćmiła Szreder
Lepsze wokal i piosenki
michal_34sz
michal_34sz 05.05.2019, 11:20
bo pani tzw. Lamberry spiewa inny gatunek muzyki tzn rock jak dla mnie słabiutko wypadla laska słaby ruch sceniczny i za niski glos jak do gatunku rocka jej wystep to taki do poduchy na kołysanke zaden to show chodziła po scenie jak paralityczka zero publiki tylko dzieciarnia pod scena i nikt ja nie zapraszał na BIS z publicznosci. Co do pani Szredeor to sredni wystep ale ladny laska preferuje muzyke teneczna takze ładne kawalki muzyczne podobało sie głownie meskiej czesci widowni glownie mlodziezy z spod sceny piekne gesty co do wokalistki bylo czuc atmosfere ze lasce podobalo sie to. Na koniec koncertu piekne zrobiony BIS na prosbe owej mlodziezy pod sceny szacun dla pani Szredoer.
Widz
Widz 05.05.2019, 07:45
Jak na Gorlice strasznie dużo patologii chodziło. Ogólnie niebezpiecznie co chwilę jakieś dziwne sytuację
A. Gorliczanin.
A. Gorliczanin. 05.05.2019, 13:49
W Gorlicach patole są w dalszym ciągu bezkarne
Zniesmacha