Sons of Lion, czyli Burmistrz na scenie. Druga z odsłon Dni Gorlic Anno Domini 2019.

  • 05.05.2019, 21:53
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Sons of Lion, czyli Burmistrz na scenie. Druga z odsłon Dni Gorlic Anno…
To było wydarzenie bez precedensu w całej historii Dni Gorlic.

 

Na scenie gorlickiego Rynku, w ramach występu związanego z Dniami Gorlic 2019, wraz z zespołem Sons of Lion wystąpił Burmistrz Miasta Gorlice, Rafał Kukla. Samorządowiec znany z pasji do muzyki wystąpił na scenie w roli gitarzysty w projekcie nazwanym Sons of Lion w utworze pt: Miasto Światła.
 


W dalszej części koncertu wystąpił Michał Szczygieł i jako gwiazda tegorocznych Dni Gorlic, Kamil Bednarek.


fot. Jacek Spyra / fotogorlice.pl, Sławomir Tokarski

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (100)


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Paweł
Paweł 09.05.2019, 11:07
Super, że zagrał Sons of Lion - coś nowego na gorlickiej muzycznej scenie - stary dobry rock/n/roll !!! Dawno nie widziałem ciekawego materiału (teledysku) o naszym mieście - wielki pozytyw. I Pan Darek fajnie, że się włączył w akcję - nie wiedziałem, że to nasz ziomal? No a Burmistrz ... - niezły rockmen. Czekam na więcej.
e
e 06.05.2019, 20:58
mogliby lepsze zespoły dać
Krystyna
Krystyna 06.05.2019, 18:39
Marudzenie, marudzenie! Przecież było jasno, kolorowo a Kamil Bednarek pokazał klasę. Może tylko w niedzielę miał wolny termin? Inni wykonawcy-też mogli się podobać. Też wstawałam w pn i to o 3:30 rano a byłam na koncercie i na innych imprezach. Każdego dnia na dwie, trzy godziny można było wyjść/wyjechać z domu i cieszyć się majówką!! Padało? Tak, ale te kilkaset osób przed sceną pokazało jak można korzystać z tego co jest a nie ględzić co mogłoby by być!! Cieszę się, że koncertów nie odwołano, bo znowu córka z deszczowego Manchesteru miałaby z czego żartować. Takie koncerty nawet w deszczu mają swój urok, warto odpowiednio się ubrać i po prostu tam być. Nawet za bilet nie płaciłam :-)
xxx
xxx 06.05.2019, 18:22
Zawód chce Burmistrz zmienić.
Bibo
Bibo 06.05.2019, 15:32
To już kolejny raz, jak pogoda totalnie krzyżuje plany.. Może jednak warto pomyśleć o przeniesieniu Dni Gorlic na inny termin? Poza tym robienie głównego koncertu w niedzielny wieczór, gdzie większość osób idzie na drugi dzień do pracy, są też matury zawsze początkiem maja, nie jest najlepszym pomysłem. To jak już to może główne koncerty powinny być 1 i 2 maja (bo 3 jest wolne?)
MrRed
MrRed 06.05.2019, 09:44
pogoda zawaliła imprezę, ale zdjęcia macie świetne. fotka z frontu powinna być wizytówką Gorlic. pal sześć "miasto światła"; gorlice - miasto z jajami.
........................................
........................................ 06.05.2019, 09:30
fotka nr 38 z burmistrzem na czarno niczym foto żałobne,gitarzysta w czapecce z daszkiem strasznie gwiazdorzy ,no i zainteresowanie mieszkanców jak zwykle,na pogode nie ma co zwalac winy bo zawsze w maju leje i można przeniesć imprezy na czerwiec,a może w przyszłym roku ktoś pomyśli o starszym pokoleniu mieszkającym w mieśćie i na jeden dzień zaprosi gwiazdy np.Skaldowie , Marek Piekarczyk(TSA),a nawet Dieter Bohlen(modern talking) czy inne z tamtej epoki jeszcze koncertujący
A. Gorliczanin.
A. Gorliczanin. 06.05.2019, 08:55
Szkoda tylko, że pogoda poszła na współpracę... :)
Stary Rynek Gorlice
Stary Rynek Gorlice 06.05.2019, 00:27
Sons of Lions, baardzo przyjemnie, profesjonalnie grali klasyki znanych zespołów, perkusja, coś pięknego. Ale Ci Panowie na tzw. wozie tragedia, jak można być takim głuchym, żeby nie słyszeć mikrofonu czy gitary prowadzącej.. Przecież oni włączali gitarę czasami w połowie utworu. A mikrofon wokalisty, to samo, ściszanie, podgłaśnianie, co to za amatorszczyzna....

Pozostałe