Jeden był poszukiwany, drugi wydmuchał ponad 5 promili

  • 17.05.2019, 09:23
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Jeden był poszukiwany, drugi wydmuchał ponad 5 promili
Wczoraj (16 maja) około godziny 19 do dyżurnego policjantów zadzwoniła kobieta, informując, że w Szymbarku na wysokości kościoła spotkała dwóch mężczyzn, którzy już na pierwszy rzut oka wyglądali na pijanych, a w dodatku jeden siedzi, a drugi leży...

Na miejsce natychmiast pojechał patrol policji.

Okazało się, że dwaj mieszkańcy Ropy wymagali pomocy medycznej ze względu na stan nietrzeźwości, w którym się znajdowali. Zostali zabrani przez karetkę do gorlickiego szpitala.

Jeden z nich był przez nas poszukiwany, a drugi miał ponad pięć promili alkoholu w organizmie i musiał zostać w szpitalu na detoksykacji – dodaje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

obserator
obserator 17.05.2019, 13:53
Ciekawe, jakby leżał ktoś w kałuży krwi, czy też by zadzwoniła,że ktoś potrzebuje pomocy. Zlitowała się nad pijusem. Mógł leżeć. Tylko karetka musiała wyjechać do niego, a jemu nic nie było tylko byli pijani. W tym momencie może ktoś faktycznie potrzebował by tej karetki a niestety w tym momencie Ratownicy zajmowali się pijanym.
ja
ja 17.05.2019, 13:03
Ja nie mogę! Tak sie nie robi! Tyle wysiłku by te 5 promili uzyskac a tu zabrali i detoksykacja. I psu w d..ę cały wysiłek i od nowa trzeba zaczynać

Pozostałe