Przyjdźcie na mecz i piknik. Bawcie się razem z nami.

  • 01.06.2019, 09:35
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Tosia i Piotrek zapraszają na mecz i piknik 1 czerwca
loadingŁaduję odtwarzacz...
To już dziś, 1 czerwca na stadionie Glinika Gorlice odbędzie się piknik rodzinny, koncerty a także spotkanie drużyn TVP Kraków i gospodarzy. W czasie tych imprez będzie można wylicytować gadżety oraz wrzucić datki do puszek wspierając leczenie Tosi i Piotrka.

O Antosi Haluch i Piotrku Koszyku pisaliśmy już TUTAJ i TUTAJ. To wspaniałe dzieciaki, które łączy choroba. Co prawda każde z nich zmaga się z innymi dolegliwościami, ale oboje nie mają łatwo, każdego dnia stawiając czoła niełatwej rehabilitacji i codziennym czynnością, które my wykonujemy automatycznie, a dla nich wymagają one ogromnego wysiłku.

Pomysł na mecz charytatywny zrodził się przez zupełny przypadek. W styczniu wzięliśmy udział w krakowskim Orszaku Trzech Króli, w czasie którego zaczepiła nas dziennikarka TVP Kraków, która zapytała Antosie, jak podoba się jej orszak, a potem po prostu zaproponowała charytatywny mecz dla niej – mówi Wojciech Haluch, tata dziewczynki.

Później ruszyła lawina przygotowań i dzisiaj, na ostatniej prostej, wiemy, że na meczu charytatywnym impreza się nie skończy, a będą jej towarzyszyć koncerty oraz piknik rodzinny z mnóstwem atrakcji dla dzieciaków, jak na Dzień Dziecka przystało.

Lada dzień ruszy również licytacja kilku miejsc w drużynie przyjaciół Tosi i Piotrka i każdy, komu nie jest obojętny ich los, będzie mógł wylicytować koszulkę i zagrać w spotkaniu charytatywnym.

Nadal można również wesprzeć organizację samej imprezy TUTAJ, tak by cała kwota z licytacji, wejściówek i zbiórki do puszek mogła zostać przekazana na leczenie rehabilitację Antosi i Piotrka.

Więcej informacji o wydarzeniu w krótkim materiale powyżej.

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (1)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe