Dzień Dziecka w Ropie. Loteria fantowa z cennymi nagrodami i... występ nauczycieli dla dzieci!

  • 01.06.2019, 17:53
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Dzień Dziecka w Ropie. Loteria fantowa z cennymi nagrodami i... występ nauczycieli dla dzieci!
Już jutro (2 czerwca) na stadionie sportowym w Ropie odbędzie się wyjątkowa impreza, z której dochód zostanie przekazany na doposażenie pracowni multimedialnej w Szkole Podstawowej nr 2 w Ropie.

Oprócz loterii fantowej z cennymi nagrodami odbędzie się występ dzieci z podstawówki, szkolnego chóru oraz maluszków z przedszkola. Ale! To nie wszystko...

Wspólnie z pracownikami naszej szkoły stwierdziliśmy, że skoro świętujemy Dzień Dziecka, to my powinniśmy wystąpić dla naszych uczniów – mówi z uśmiechem Jolanta Grzegorzek, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Ropie. I dodaje: Przygotowaliśmy „Rzepkę” Juliana Tuwima, ale w wersji kabaretowej!

Oczywiście to nie koniec atrakcji, bo na najmłodszych będzie czekał rowerowy tor przeszkód, pokazy strażackie, gry i zabawy sportowe, karaoke i dmuchany zamek. Rodzice uczniów z „dwójki” przygotowali również małą gastronomię.

Na uczestników czeka 1400 losów (po 5 złotych każdy)!

Wygrać będzie można między innymi kosiarkę, roboty kuchenne, opiekacze, leżaki, dużo różnych voucherów (na przykład na obiady w restauracjach, do parku linowego, na basen, do teatru, kina, fryzjera, kosmetyczki) oraz mnóstwo gadżetów.

To pierwsze tego typu przedsięwzięcie w Szkole Podstawowej nr 2 w Ropie.

Jesteśmy bardzo zaskoczeni odzewem ze strony mieszkańców, firm i instytucji z Gorlickiego. Tak bardzo, że ogarnął nas niesamowity entuzjazm. Dziękujemy wszystkim i każdemu z osobna za każdą formę wsparcia i zapraszamy jutro do wspólnej zabawy na stadionie w Ropie! – dodaje pani dyrektor.

Początek imprezy o godz 14.

Barbara Ćmiech

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Agnieszka
Agnieszka 02.06.2019, 11:56
Brawo!

Pozostałe