MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Trwa napełnianie gorlickiego basenu odkrytego. Czy nie za późno?

  • 11.06.2019, 15:09
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Trwa napełnianie gorlickiego basenu odkrytego. Czy nie za późno? Foto: UM w Gorlicach
Od rana strażacy napełniają odkryty basen, zanim woda będzie zdatna do kąpieli, musi zostać jeszcze odpowiednio przefiltrowana. Czytelnicy pytają nas, czy nie można było tego zrobić wcześniej, by korzystać teraz w czasie upałów?

O zdanie w tej sprawie zapytaliśmy dyrektora Ośrodka Sportu i Rekreacji – Mariusza Duszowicza, który w odpowiedzi wyjaśnił nam, że basen jest w tym roku bardzo wcześnie przygotowywany, bo zazwyczaj pompowanie wody odbywało się na koniec roku szkolnego, ale i tak najprawdopodobniej zostanie otwarty dopiero po 19 czerwca. Wynika to z tego, że kiedy basen w poprzednich latach był otwierany jeszcze w czasie roku szkolnego, to zainteresowanie gorliczan było znikome.

Zważywszy na liczbę Waszych wiadomości i telefonów sądzimy, że zainteresowanie jednak by było.

Jakie jest Wasze zdanie w tej sprawie?

 

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (8)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Dobromir
Dobromir 15.06.2019, 12:29
Taki upał, kilka dni ostatnich, teraz sobota, niedziela, basen byłby pełny..... przecież to są tysiące złotych, które NIE wpadną do osirowej kasy... czy tam jest tak dobrze, ze nie potrzebują zarobić?
yogi bear
yogi bear 11.06.2019, 22:57
w zimie na lodowisko za zimno, w lecie na basen za ciepło.... ech takie rzeczy tylko w Gorlicach....
rf
rf 11.06.2019, 20:48
Basen powinien być otwarty już od 1 czerwca a nawet wcześniej ,jakie ciepłe były kwiecień i maj zeszłego roku
Marek
Marek 11.06.2019, 18:06
Niewolno napelniac basenu bo sa upaly i brakuje wody.a pozatym zapozno napelniaja bo koniec upalow bedzie
Mariolka
Mariolka 11.06.2019, 15:41
Wydaje mi się że można otworzyć Basen na próbę przed okresem wakacyjnym, na kilka godzin np. dla osób po pracy tj. 15-16 do 19 i sprawdzić jak to będzie wyglądało jeżeli chodzi o zainteresowanie.
Pozdrawiam
MrRed
MrRed 11.06.2019, 15:14
to tak jak z pytaniem o to czy nie za wcześnie włączają się latarnie i czy nie za wcześnie wyłączają mi ogrzewanie w bloku. a tu po prostu trzeba patrzeć nie w papiery, a w prognozę pogody - jak od dwóch tygodni słyszę, że będzie upał to raczej się spodziewam dostępnego basenu. a tu niestety opóźnienia ( i niewykorzystany zarobek dla miasta z kolejnych dni)
MrsGreen
MrsGreen 11.06.2019, 23:22
Po pierwsze Szanowny MrRed co roku miasto bardziej dokłada się do funkcjonowania basenu więc niewykorzystany zarobek dla miasta ma sie do tego nijak, dwa, aby odkryty basen mógł funkcjonować trzeba ratowników na etat uprawnionych do samodzielnej pracy,a takich w naszym regionie brakuje...
MrRed
MrRed 15.06.2019, 13:44
czyli otwarty basen to strata dla miasta? trudno mi w to uwierzyć, chętnie zobaczyłbym wypowiedz UM w tej sprawie. ratowników etatowych wiem, ze brakuje, a jednoczesnie nowych twarzy na basenie mnóstwo. jako mieszkańca powinno mnie to nie interesować wcale - chcę mieć za to dostęp do intrastruktury, za którą przecież płacę, tak w podatkach jak i w czasie opłacania wstępu.

Pozostałe