MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Kwiatonowice. Zderzenie osobówki z wozem rolniczym. AKTUALIZACJA

  • 11.06.2019, 20:28 (aktualizacja 13.06.2019, 10:24)
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Kwiatonowice. Zderzenie osobówki z wozem rolniczym. AKTUALIZACJA
Dzisiaj (11 czerwca) około godz. 20.15 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem samochodu osobowego i wozu rolniczego z koniem.

Do tego nieszczęśliwego zdarzenia doszło na drodze z Zagórzan do Turzy, około kilometra od szkoły w Kwiatonowicach.

Na miejscu pracowały służby ratunkowe z Zagórzan oraz Gorlic, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych informacji wiemy, że kierowca audi na prostym odcinku drogi stracił panowanie nad kierownicą, uderzył w tył wozu rolniczego, w taki sposób, że wóz znalazł się po przeciwnej stronie jezdni, doszczętnie połamany. Osobówka uderzyła jeszcze w ogrodzenie.

Młodemu kierowcy, jak i pasażerce audi nic się nie stało. W wyniku zdarzenia poszkodowany został woźnica, który opatrywany był w karetce. Zwierzę również ucierpiało, zerwało się z uzdy i uciekło w kierunku okolicznych pól.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Wstępne ustalenia wskazują, że sprawcą zdarzenia był kierowca audi, który najechał na tył zaprzęgu konnego. Na wozie siedział mężczyzna, który na skutek zderzenia doznał urazu głowy i w konsekwencji trafił do gorlickiego szpitala. Policja wyjaśnia okoliczności tego zdarzenia, bo to najprawdopodobniej zostanie zakwalifikowane jako wypadek drogowy.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (6)


Komentarze (18)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ninja
Ninja 16.06.2019, 18:54
Ten koles z audi nieraz wyprzedal mnie w moszczenicy jezdzil szybko z mloda gowniara
Ogórek
Ogórek 19.06.2019, 01:55
Peszek
Wera
Wera 13.06.2019, 16:56
Ponoć kierowca z 2-miesięcznym prawkiem
Złotydzik
Złotydzik 12.06.2019, 16:35
Lepiej zobaczcie na te konie z wozami ktore jeżdżą po drogach bez trójkąta a juz nie wspominam o światłach 😅😅
Łysy
Łysy 12.06.2019, 20:03
Taa załóż koniowi alternator...
Brat kierowcy
Brat kierowcy 12.06.2019, 16:57
Dobrze g
adasz bo to mój brat jechał
Ja
Ja 12.06.2019, 11:17
Zybrać prawo jazdy!
Łysy
Łysy 12.06.2019, 10:30
W Kwiatonowicach trzeba na prawdę ostrożnie jeździć, bo piesi chodzą tam jak święte krowy. 2-4 osoby obok siebie (zamiast gęsiego) zajmujący cały pas ruchu to norma, szczególnie w godzinach kiedy odprawiane są jakieś nabożeństwa w kościele...
Fio
Fio 13.06.2019, 16:58
To prawda. Jeżdżę tamtędy codziennie przed 8 do pracy i to, jak dzieci chodzą do szkoły, to jest masakra. Rodzice odprowadzający też nie lepsi. Już miałam nie raz ochotę zadzwonić do dyrekcji szkoły, żeby im jakieś zajęcia z policjantem zorganizowali...
Ana
Ana 15.06.2019, 23:20
Moze to dobry pomysl :)
Saper
Saper 12.06.2019, 08:49
Ten kierowca to bomba z opóźnionym zapłonem .
G
G 12.06.2019, 06:26
Dla bezpieczeństwa mieszkańców Moszczenicy i i innych powinien mieć odebrane prawo jazdy .
Malarz
Malarz 12.06.2019, 06:03
Pędzel ale zmalowałeś mam nadzieje że koń dojdzie do siebie razem z woźnicą i nie będą musieli chodzić na terapie do psychologa .
Psycholog Koń
Psycholog Koń 13.06.2019, 13:21
XD jak kon do psychologa ? Wejdzie i powie Dzien Dobry wypadek mialem XDD?
Obywatel
Obywatel 12.06.2019, 05:52
Ten pacjent nie powinien jeździć samochodem tylko hulajnogą to nie gta
Ja
Ja 11.06.2019, 22:17
Tak się to musiało zakończyć z tym,, kierowcą''
Kuba123
Kuba123 11.06.2019, 21:32
Jaki jest stan zdrowia wonznicy i czy trzeba pomocy w odnalezieniu konia ?
mieszkaniec
mieszkaniec 11.06.2019, 21:27
szkoda woźnicy i konia a kierowcy jeżdżą bardzo szybko na tym odcinku drogi :/

Pozostałe