MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Mężczyzna z wężem... na szyi. Czy to bezpieczne?

  • 12.06.2019, 14:30
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Mężczyzna z wężem... na szyi. Czy to bezpieczne?
Wczoraj (11 czerwca) w godzinach popołudniowych jeden z naszych Czytelników zrobił zdjęcia, które widzicie powyżej i wysłał do nas z pytaniem, czy to bezpieczny gatunek i czy można tak „spacerować”.

Nie wiemy, czy ów gatunek jest bezpieczny, ale sprawdziliśmy, czy jest to „legalne”.

Rzecznik gorlickich mundurowych skonsultował sprawę z innymi policjantami i według prawa spacer z wężem na szyi jest traktowany całkiem podobnie jak ten z psem na smyczy. Jeśli wąż nie stwarzał bezpośredniego zagrożenia dla innych ludzi, a więc osoba, która go niosła, nikogo nim nie straszyła, nie groziła nikomu, czy nie szczuła, to spacerowanie nawet z wężem jest całkowicie legalne.

Niektóre psy też mogą być groźne dla ludzi, ale nikt nie zabrania spacerowania z nimi, jeśli właściciel wyprowadza je w sposób, który gwarantuje bezpieczeństwo innych.

Być może ten konkretny gatunek węża znajduje się nawet na liście zwierząt chronionych, ale jeśli jego właściciel zarejestrował fakt posiadania takiego zwierzęcia i ma na to zgodę, to może go „transportować” w taki sposób, jak na zdjęciu powyżej.

* Zdjęcie zostało wykonane na ulicy Krakowskiej w Gorlicach.

 

 

 

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (2)


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Anty idiotyzm
Anty idiotyzm 13.06.2019, 16:37
Ciekawe jakby uciekl z tego karku co to mądrej glowe raczej nie nosi, i znalazl jakis fajny kanal, a później niespodziewanie otwierasz klapę i zonk ..
Policja jednak tez cierpi z powodu upalów. Jutru wyjdę z hieną, a co tam bedzie szla obok mnie jak zwykly kundel.
Polak
Polak 20.06.2019, 20:18
Widać, że sam jesteś tym kim piszesz, że anty. To wąż. Nie zając.
a
a 13.06.2019, 13:33
a jak ugryżie to wtedy będZie problem
yogi
yogi 13.06.2019, 08:07
nudzi się.....
Żmija
Żmija 12.06.2019, 21:16
A gdzie kaganieć jeśli to ta sama kategoria spaceru co z psem???!!!
pawel
pawel 12.06.2019, 17:38
strach się bać! a miałem z teściową iść na spacer! ;)
Bil
Bil 12.06.2019, 17:24
Kolejny sebix hahaha
KK
KK 12.06.2019, 16:02
Czy to Megawonsz 9?
XD
XD 12.06.2019, 19:07
Hehe
Ania
Ania 12.06.2019, 15:25
hmm ja bym wystawiła mandat za to, że paraduje z gołą klatą. Sorry no, ale bardzo mnie to drażni...
Adam
Adam 13.06.2019, 16:45
A to od kiedy nie można mężczyznom chodzić bez koszulki?
Ania
Ania 14.06.2019, 08:37
Zwyczajnie nie wypada. A niektórzy tak chodzą po mieście, po lokalach. fuj. piwne brzuszki, albo niby pako klaty...
P.B.
P.B. 14.06.2019, 10:10
Masz Aniu Rację! O ile młodych, ładnie umięsnionych można jeszcze zrozumieć,m że chcą się pochwalić, To starsi z obwisłymi brzuchami, lub pękatymi jak bęben, po prostu wzbudzają obrzydzenie! Sam jestem mężczyzną, ale koszulkę mam na sobie.
Maro
Maro 13.06.2019, 09:36
ok... kobitki też przesadzają, zwłaszcza w szortach, które odsłaniają więcej niż majtasy... Racja. Każdy powinien mieć wyczucie. Ja klatę mam spoko, ale nie muszę się nią chwalić na prawo i lewo. Panie pośladki też (niektóre!) mają ładne, ale błagam o te 5 cm więcej. .. :)
mike
mike 12.06.2019, 20:08
mnie tez draznia panny krore paraduja z czesciowo odslonetymi cyckami
Polak
Polak 20.06.2019, 20:20
No to jak wam to przeszkadza, proponuję przeprowadzkę do Arabii Saudyjskiej. Imigrantów nie chcecie, ale ich kulturę chcecie wprowadzić.
Łysy
Łysy 13.06.2019, 09:27
Albo grube laski w legginsach, to powinno być prawnie zakazane!! ;)
Ciekawy
Ciekawy 12.06.2019, 15:15
A z gołą klatą po mieście chodzić wolno?
Snape
Snape 12.06.2019, 15:03
Ładny forfiter, strach się bać 🤣
mist
mist 13.06.2019, 13:45
raczej nonfiter
lolek
lolek 12.06.2019, 14:55
Upał daje się we znaki :D
lee child
lee child 12.06.2019, 14:51
Kapusie je....e!!!

Pozostałe