Cudze chwalicie, swoje poznajcie! Beskid Niski doczekał się magazynu.

  • 13.06.2019, 12:41
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Magazyn z Beskidu Niskiego.
loadingŁaduję odtwarzacz...
Cztery mieszkanki gmin Ropa i Uście Gorlickie założyły „Magazyn z Beskidu Niskiego”, którego pierwszy numer ukaże się już w najbliższą sobotę (15 czerwca). Redakcja zaprasza tego dnia na piknik, który odbędzie się przed restauracją wysowską Stary Dom Zdrojowy.

Katarzyna, Magda, Dorota i Marlena to koleżanki, których znajomość rozpoczęła się w Beskidzie Niskim. Wszystkie w pewnym momencie swojego życia przyjechały w Gorlickie i zostały.

I tak pewnego dnia w ich głowach pojawił się pomysł założenia beskidzkiej gazety....

Kwartalnik, którego kolejne numery będą pojawiać się zgodnie z porami roku, ukaże się po raz pierwszy w wersji elektronicznej, ale redaktorki nie wykluczają, że w przyszłości będzie go można zdobyć również w postaci drukowanego albumu.

Do współpracy przy tworzeniu magazynu beskidniczki zaprosiły kilku lokalnych fotografów. Wszyscy współtwórcy gazety działają na jej rzecz bezpłatnie.

15 czerwca o godzinie 18 przed budynkiem restauracji Stary Dom Zdrojowy w Wysowej odbędzie się piknik inaugurujący pierwszy numer „Magazynu z Beskidu Niskiego”. Będzie można kupić coś na ząb, wypić pyszną lemoniadę i osobiście poznać współtwórców gazety.

Link do „Magazynu z Beskidu Niskiego” będzie dostępny od niedzieli (16 czerwca) na naszej stronie, a teraz zobaczcie, co redaktorki opowiedziały nam wczoraj o swojej gazecie ? ? ?

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Maro
Maro 14.06.2019, 15:19
Gratulacje ! ! !
łąka i las
łąka i las 13.06.2019, 14:34
Dziewczyny! Super sprawa! trzymam kciuki :)

Pozostałe