×
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Gorlice. Zderzenie motocykla z osobówką. Obwodnica była zamknięta.

  • 13.06.2019, 14:55
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Gorlice. Zderzenie motocykla z osobówką. Obwodnica była zamknięta. Foto: zdjęcie nadesłane przez Czytelnika
Dziś (13 czerwca) około godziny 14.20 doszło do zdarzenia drogowego z udziałem motocykla i samochodu osobowego.

Na miejscu zdarzenia na wysokości zakładu Górstal w Gorlicach, pracowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz grupa dochodzeniowo-śledcza gorlickiej policji.

Ze wstępnych informacji wynika, że kierujący toyoty, 25-letni mieszkaniec Gorlic, włączając się do ruchu, nie ustąpił pierwszeństwa przejazdu motocykliście, doszło do zderzenia pojazdów w sposób czołowo-boczny. Motor upadł na jezdnię - mówi oficer prasowy gorlickiej policji, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Kierujący jednośladem, 19-letni mieszkaniec Biecza, został zabrany do szpitala na badania, ze wstępnych informacji wynika, że nie odniósł poważniejszych obrażeń. Policjanci na miejscu wyjaśniają okoliczności  tego zdarzenia, z ruchu została wyłączona część obwodnicy z Gorlic w kierunku Biecza, zorganizowano objazd ulicą Chopina.

 

Miejsce zdarzenia:

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (7)


Komentarze (14)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Góral
Góral 27.06.2019, 13:40
żeby jeździć jednośladem trzeba umieć myśleć, jak wyprzedzasz korek to nie zapie......lasz prawie na jednym kole tylko jedziesz wolno i uważnie bo z bocznych dróg ktoś może włączać się do ruchu, po za tym tam jest linia ciągła którą on olał wyprzedzając inne pojazdy i chociaż zdarzenie nastąpiło już na przerywanej to skąd wziął się nagle przed pojazdem który wpuszczał Toyotę z bocznej drogi. Sam jeździłem kilkanaście lat na jednośladach i niestety uważam, że kierowca motocykla ponosi całkowitą winę za to zdarzenie chociaż przepisy mogą go w tej sytuacji bronić. Całe szczęście, że skończyło się na lekkich obrażeniach ale pamiętajmy brak blachy dookoła Twojego pojazdu powinno włączyć Ci myślenie, jeżeli tego nie rozumiesz to jeździj PKS
Lekarz Medycyny Sądowej
Lekarz Medycyny Sądowej 16.06.2019, 10:44
Chłop pewnie w szoku jest!
Adam
Adam 14.06.2019, 15:20
Tyle o tym mówią w TV i radiu o ustąp pierwszeństwa przejazdu. Jak grochem o ścianie. Dziś w Bieczu facet jedzie ciągnik rolniczy C-330 w prost jadaca karetka na sygnale.
w
w 13.06.2019, 20:13
mogł jechać spokojniej dojechałby cały lub wychamował
cos
cos 14.06.2019, 13:49
Byłem świadkiem i powiedziałbym że to wina motocyklisty. Wyprzedzał korek, nie zmienił pasa tylko jechał tym samym co samochody czekały i tamten kierowca nie miał szans go zauważyć
Kk
Kk 14.06.2019, 08:08
Już widzę jak ty spokojnie jeździsz. Wymądrzać się każdy potrafi. Nie zmienia faktu że gość wyjechał i nie upewnil się że coś jedzie. :)
góral
góral 27.06.2019, 13:46
Gość wjechał bo kierujący na głównej go wpuszczał a niestety kolega z moto miał to gdzieś i jechał za szybko żeby to zrozumieć i zareagować. Nie jestem hejterem moto bo sam mam kilkadziesiąt tyś km na dwóch kolach ale tę sytuację znam i winię za nią jednoślad niestety
Niuśka
Niuśka 14.06.2019, 07:09
Dojechał by gdyby kierowca auta nie wymusił ... nie jeżdżę motorem ale jestem koerowca ... i mam lusterka i glowe na karku ktora mysli ... a nie wymuszać komuś i pozniej glupio sie tlumaczyc ... pomyśl zanim napiszesz ... zdrowka :-)
góral
góral 27.06.2019, 13:51
na tych zdjęciach już nie widać jak wyglądała droga w momencie zderzenia. Stał korek i toyota została wpuszczona by mogła włączyć sie do ruchu. Jak wyprzedzasz korek na moto to myśl za wszystkich a nie walisz do przodu bo możesz bo dasz radę wszystkich ominąć i nie patrzysz że zaczynasz swoją jazdę na ciągłej którą przekraczasz bo przecież i tak wszyscy stoją to nikt Ci nic nie zrobi. G... prawda, jeździsz na moto to myśl przewiduj albo zdaj sprzęt
kolos
kolos 13.06.2019, 19:57
mnie tez rano dzisiaj na podwójnej ciagłej na obwodnicy w Gorlicach o 7,45 jakis idiota starym bordowym fordem malo nie zepchnał do rowu,musnal po kolanie
Jj
Jj 13.06.2019, 17:59
Zdlegalizowac motory
Sx
Sx 14.06.2019, 03:59
Zdelegalizuj sobie mózg. Jak ktoś nie umie autem jeździć to niech do niego nie wsiada.
Polak
Polak 14.06.2019, 16:01
Tak. Wina kierujących samochodami, że motocykliści kompletnie nie przestrzegają przepisów. Wyprzedzanie na podwójnej ciągłej, zakręcie, przed/na skrzyżowaniu, przejściu dla pieszych czy kolumny pojazdów stojących w korku to standard. A potem płacz, bo na skrzyżowaniu kierujący samochodem chciał skręcić w lewo. I niestety wina kierowcy samochodu, mimo tego, iż motocyklista łamie kilka przepisów.
mc
mc 13.06.2019, 16:24
Dobrze że nikomu nic się nie stało.

Pozostałe