Biecz. Mężczyzna zasłabł podczas jazdy.

  • 17.06.2019, 10:26
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Biecz. Mężczyzna zasłabł podczas jazdy.
Na bieckiej obwodnicy doszło do zderzenia drogowego z udziałem motocyklisty.

Na miejscu zdarzenia pracowali strażacy oraz zespół ratownictwa medycznego, ratownicy udzielili pomocy 72-letniemu kierującemu motocyklem, który zasłabł podczas jazdy.

Mężczyzna został zabrany do szpitala.

Na czas prowadzenia akcji ruch po drodze odbywał się w sposób wahadłowy.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (12)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gigo
Gigo 17.06.2019, 22:35
proszę pisać datę a nie dzisiaj, bo jutro otwierając stronę też będzie dzisiaj.
pozdrawiam
Mix
Mix 18.06.2019, 08:46
Hahahaha.... Ześ powiedział coś wiedział. Data jets zawsze. U góry. Ha
....
.... 17.06.2019, 16:27
Tak dokladnie madry bo mlody i ysli ze nigdy nie befzie stsrszy....owszem mozna by badania kontrolne np juz w wieku ok70 robic ale kazdy powiienwiedziec jak sie czuje i czy da tady jeszcze prowadzic.nie oceniajmy starszego pana bo czasem nawet 2atek moze zaslabnac tez....ja bym osobiscie wolal jechac z 70latkiem jak z takim mlodym co jedzie jak wariat wyprzedza na podwojnej ciglej itp....i wasnie takim mlodzikom zrobic badania psychotesty ja sam takie przechodze co 5lat to wiem jak jest.nie jeden mlodzieniaszek by je oblal
Też kierowca
Też kierowca 18.06.2019, 07:26
Święta racja. Popieram.
f
f 17.06.2019, 13:28
co to za motocyklista zesłabł
d
d 17.06.2019, 13:22
a ktoto był ten motocyklista
MrRed
MrRed 17.06.2019, 12:24
niestety, konieczne regularne badania lekarskie dla WSZYSTKICH posiadaczy prawa jazdy, częstsze wraz ze wzrostem wieku i niestety, stopniowe wygaszanie uprawnień.
jann
jann 17.06.2019, 15:45
badania tez ale najbardziej to by pasowało wiekszosc kierowcow wysłac na egzamin z testów
Go$ć
Go$ć 17.06.2019, 15:44
I co myślisz że zawsze będziesz młody nie zapominaj że czym my jesteśmy starsi ludzie też byli ale czym oni są my będziemy jeśli dożyjemy. A jestem ciekaw czy ze wzgl€du na wiek pujdziesz i sam ochoczo zwrucisz prawko
wdw
wdw 17.06.2019, 17:01
Dobrze piszesz ale kup sobie słownik ortograficzny .
MrRed
MrRed 17.06.2019, 16:28
ze wzgledu na wiek - nie; ze wzgledu na niedyspozycje zdrowotną czy psychiczną - bezwzględnie. niezlaeżnie odtego czy mi się to bedzie podobało czy nie - a mam nieco uprawnien w tym blankieciku i mam co tracic. ale dla dobra innych - tak.
gość
gość 17.06.2019, 10:31
halo jest na czasie

Pozostałe