Podziękowania od Centrum Językowe Victoria – szkoły z 18-letnią tradycją i nowymi pomysłami!

  • 19.06.2019, 15:30

Podziel się:

Oceń:

Podziękowania od Centrum Językowe Victoria – szkoły z 18-letnią tradycją i nowymi pomysłami!
W tym roku mija 18 lat działalności Centrum Językowego Victoria, dawniej Mad About English. Przez cały okres naszej działalności nie zwalnialiśmy tempa rozwoju, który ułatwiły nam wiedza, entuzjazm, pracowitość i dobra organizacja.

Doceniamy to, że wybieracie naszą szkołę, chcecie się z nami uczyć i rozwijać. Cieszymy się z Waszych drobnych i dużych sukcesów, które dają nam mnóstwo motywacji oraz energii do pracy. Dziękujemy wszystkim naszym byłym oraz obecnym Uczniom za zaufanie, a przyszłych zapraszamy do szkoły z tradycjami.

Jeśli macie ochotę spędzić z nami lato to przygotowaliśmy dla Was kursy wakacyjne. W ofercie między innymi:

  • zajęcia językowo-sportowe dla dzieci w wieku 7 – 12 lat, zorganizowane wspólnie z Aserekteam
  • kursy przygotowujące do egzaminów
  • kursy konwersacyjne

A od września tego roku nowość! Wychodząc naprzeciw potrzebom zmieniającej się rzeczywistości poszerzamy naszą ofertę i zapraszamy uczniów klas IV, V i VI na zajęcia edukacyjne pod nazwą „JUŻ WIEM”. Przy wykorzystaniu nowatorskiej metody sprawimy, że będziecie przygotowani do zajęć szkolnych z przyrody/biologii, geografii oraz historii biorąc udział w 90- minutowym bloku zajęć z 3 przedmiotów tylko raz w tygodniu. Pokażemy Wam, że zdobywanie wiedzy to przygoda i miło spędzony czas, a uczyć można się inaczej niż tylko siedząc przy biurku. Dzięki tym zajęciom będziecie mieć dobre oceny w szkole oraz zyskacie trochę wolnego czasu, bo zdradzimy Wam parę sekretów na temat tego jak działa mózg oraz jak uczyć się szybciej i efektywniej. Jesteśmy bardzo podekscytowani tym nowym projektem!

Mamy również nową propozycję dla uczniów klas I-III , których zapraszamy na zajęcia „MISTRZ ORTOGRAFII”. Podczas gier, zabaw i ciekawych ćwiczeń opanujecie z nami zasady pisowni w języku polskim.

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 508 463 809 lub na spotkanie w siedzibie naszej szkoły pod adresem Rynek 13.

A dziś, w dniu zakończenia roku szkolnego, życzymy Wam pięknych wakacji, pełnych słońca i niezapomnianych przygód! - Centrum Językowe Victoria

 

zdjęcia: Kacper Augustyn

Zdjęcia (8)


Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe