Pomóż Asi odzyskać życie, biorąc udział w Charytatywnej Zumbie!

  • 02.07.2019, 16:33
  • Aleksandra Nowak

Podziel się:

Oceń:

Pomóż Asi odzyskać życie, biorąc udział w Charytatywnej Zumbie! fot. siepomaga.pl
Asia - dziewczyna pełna życia, wesoła, mająca wiele planów na przyszłość i dalsze życie. A wszystko to przerwała jej choroba, z która zmaga się do dziś. Jednak możemy jej pomóc!

Joanna Gorzkowska, 28-latka z Ropy, która w młodym wieku musiała zmierzyć się z największym problemem, utratą zdrowia. Jak wspomina jej mama, jako dziecko była pełną życia dziewczynką, wszędzie jej było pełno, pilnie się uczyła i miała wiele planów na przyszłość. To wszystko w momencie przerwała choroba. 14-letnia Asia miała wówczas swój pierwszy wylew, w lewej półkuli mózgu umiejscowił się naczyniak. O swoim istnieniu dawał jeszcze znać kolejne 3 razy. Na domiar złego – pojawiła się padaczka, która rujnuje życie kobiety do dziś.

Lekarze nie mogli nam więcej pomóc. Zaczęliśmy szukać metod leczenia na własną rękę. Udało się uzyskać kontakt i wypróbować leczenie olejkami konopnymi. Po olejkach wróciła Asi świadomość. Jest w stanie powiedzieć nam, co potrzebuje, jak się czuje. Niestety terapia nimi jest okropnie kosztowna. Przez lata leczenia i rehabilitacji Asi wydaliśmy wszystkie oszczędności. Jestem obecnie pod ścianą... – pisze mama Asi, Małgorzata.

Aby wspomóc rodzinę możemy skorzystać z kilku sposobów. Do jutra trwa zbiórka pieniędzy na serwisie siepomaga.pl, której zbierane są środki na zakup oleju CBD i CBG oraz roczną rehabilitację – link do akcji TUTAJ.

Organizowana jest także Charytatywna Zumba Dla Asi. Odbędzie się ona 6 lipca (sobota) o godzinie 19 na scenie GOK-u w Ropie lub, w razie złej pogody, na hali sportowej. Na uczestników czekają nie tylko zajęcie sportowe, ale także loteria fantowa oraz kiermasz ciast. Więcej na temat wydarzenia można przeczytać na facebooku TUTAJ oraz TUTAJ. Charytatywna Zumba obyła się już wcześniej dla Bartusia Orleckiego z Klimkówki oraz Wiktorii Pękały ze Śnietnicy.

Asia ma jeszcze marzenie – samodzielnie pójść na spacer po latach cierpienia. Gorąco zachęcamy do udziału w akcjach, warto pomagać!

Aleksandra Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe