Czy Talar znajdzie wymarzony dom? AKTUALIZACJA

  • 03.07.2019, 08:48
  • Aleksandra Nowak

Podziel się:

Oceń:

Czy Talar znajdzie wymarzony dom? AKTUALIZACJA
Aktualizacja: Talar szczęśliwie znalazł już domek. Dziękujemy!

Fundacja PSYstań dla Zwierząt zachęca do adopcji małego szczeniaczka Talara!

Talar, jego 2 tygodniowi braciszkowie i siostrzyczka oraz ich mama, zostali odnalezieni przez wolontariuszy w lesie. Maluchy zostały same i szukają pomocy w bezpiecznej, kochającej rodzinie.

Wszystkie szczeniaczki odnalazły już cieplutki kącik, jednak nasz wyjątkowy „outsider” z „kropiastym” noskiem i białą sierścią w beżowe łatki, Talar, nie ma tyle szczęścia. Piesek pozostanie sam w Fundacji, jeśli nikt nie będzie w stanie się nim zaopiekować.  W przyszłości wyrośnie raczej na małego/średniego pieska, dlatego nie będzie wymagał dużo miejsca – „jedynie” ogromu miłości, czułości, cierpliwości i najlepiej stałej obecności człowieka. Najlepiej gdy trafi do spokojnego domku.

Więcej zdjęć Talara - TUTAJ

Malec jest odrobaczony, zadbany przez pracowników i wolontariuszy, a przed adopcją zostanie zaszczepiony na choroby zakaźne. Nowi właściciele otrzymają także jego książeczkę zdrowia.

Szczeniaczek będzie gotowy do adopcji około 10 lipca. W tej chwili przebywa w Gorlicach pod opieką Fundacji PSYstań dla Zwierząt.
Kontakt: 693 770 715 / 512 750 680 / 512 048 447

Proces adopcji składa się z 4 etapów: wypełnienie ankiety, wizyta przedadopcyjna, podpisanie umowy, a na końcu spotkanie poadopcyjne. Te kilka kroków przybliża Talara to beztroskiego, psiego życia, u boku ludzi, którzy stworzą mu bezpieczny, pełen miłości dom. A on na pewno odwdzięczy się ogromną wdzięcznością i przyjaźnią!

Aleksandra Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe