Nie ma to jak na wczasach, w mazurskich Wilkasach

  • 03.07.2019, 08:59
  • Źródło: materiał nadesłany

Podziel się:

Oceń:

Nie ma to jak na wczasach, w mazurskich Wilkasach
Tydzień pełen atrakcji, piękne jezioro, kajaki i spływ rzeką Krutynią, wycieczki do Giżycka, Mikołajek, Św. Lipki i Reszla, rejs statkiem po jeziorze Śniardwy. A najważniejsze, wspaniali uczestnicy, pełni życzliwości, ochoty do zabawy i integracji.

Ostatni tydzień czerwca podopieczni i przyjaciele Fundacji „Wyjdź z Domu” spędzili na wyjeździe wypoczynkowym, miejscem wycieczki były Wilkasy, k. Giżycka, nad jeziorem Niegocin.

W imprezie uczestniczyło łącznie 48 osób w większości mieszkańcy powiatu gorlickiego, ale były także osoby ze Śląska, z Jasła, Trójmiasta i Elbląga.

Podczas wyjazdu uczestnicy, wśród których około 1/3 stanowiły osoby z różnymi rodzajami niepełnosprawności, mieli możliwość skorzystać z wielu atrakcji, samego ośrodka (AZS w Wilkasach) jak i okolicy.

Fundacja w ciągu roku organizuje wiele wyjazdów po kraju i za granicą, biorą w nich udział osoby z niepełnosprawnościami, osoby zdrowe, seniorzy, dzieci i młodzież. Fundacja stara się zapewnić warunki lokalowe oraz zwiedzanie zabytków i atrakcji tak aby mogli z nich skorzystać wszyscy uczestnicy wyjazdów.

Zapraszamy do obejrzenia krótkiej relacji zdjęciowej.

Źródło: materiał nadesłany

Zdjęcia (11)


Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

stowarzyszenie
stowarzyszenie 03.07.2019, 14:16
Szanowny/-na U........ po pełnym goryczy wpisie wnioskuję, że nie rozróżniasz fundacji od stowarzyszenia, a formy organizacyjne są różne. Bycie podopiecznym to nie bycie członkiem, którego trzeba zawiadamiać ( jak w stowarzyszeniu). Ogłoszenia o różnych działaniach, jak wyjazdy czy projekty, znajdują się na stronie fundacji i fb, wystarczy przeczytać i zadzwonić, jeśli jesteś zainteresowany/-na. Zatem bierz swój los w swoje ręce i wykaż się inicjatywą, a nie czekaj aż inni za ciebie coś zrobią. Zarządowi chwała za to, że tak wiele inicjatyw podejmuje.
U......
U...... 03.07.2019, 09:39
Super że wyjazd wypoczynkowy się udał !!! Tylko fajnie by było jak by Fundacja ,, Wyjdź z domu '' też zainteresował się swoimi podopiecznymi z Gorlic którzy widnieją w statusie organizacji a niestety są zbywani przez panią prezes . Są tacy podopieczni którzy najwidoczniej nie interesują panią prezes i nie potrzebują pomocy. Taki turnus wypoczynkowy też chyba się należy podopiecznym fundacji a tu nawet nikt nie raczył zapytać czy ktoś chce jechać czy nie . Troszkę więcej zainteresowania ze strony fundacji bo nikt na siłę nie bedzie się narzucał jak czuje że nie jest chcianym w tej organizacji... Pozdrowienia do członków zarządu fundacji ...

Pozostałe