Zbiórka zakończona sukcesem! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się dzięki Wam.

  • 09.07.2019, 11:56
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Oceń:

Zbiórka zakończona sukcesem! 5. Festiwal im. Zygmunta Haupta odbędzie się dzięki Wam. foto: Magda Skrzeczkowska
Z ogromną przyjemnością możemy już poinformować, że kampania crowdfundingowa prowadzona w portalu wspieram.to zakończyła się sukcesem. A nawet więcej, ponieważ zebrana kwota 30 737 zł to dokładnie 113% sukcesu!

CEL PROJEKTU

Cel był jeden - zebrać kwotę 27 000 zł, która jest potrzebna do zrealizowania w Gorlicach czterodniowego festiwalu literackiego (łącznie 16 wydarzeń - 4 każdego dnia). Dodatkowa kwota 3737 zł, zgodnie z opisem celu projektu, przeznaczona zostanie na wzbogacenie programu Festiwalu o inne wydarzenie/wydarzenia. Cała zebrana suma zostanie oczywiście pomniejszona o prowizję usługodawcy, czyli portal wspieram.to (9,5%), prowizję przedsiębiorstwa pośredniczącego w przekazywaniu płatności (2,5%) oraz koszty związane z wysyłką i realizacją nagród.

PRZEKAZANIE NAGRÓD

Nagrody zostaną przekazane w założonym terminie, w zależności od rodzaju nagrody. Informacje o czasie realizacji są dostępne TUTAJ

W prawej kolumnie znajduje się lista nagród, a przy każdej z nich jest podany maksymalny termin jej wykonania. Oznacza to, że nagroda, która ma podany termin np. „grudzień 2019” zostanie zrealizowana najpóźniej do tego czasu. Terminy wykonania niektórych nagród (z uwagi na ich specyfikę) będą ustalane indywidualnie z osobami wspierającymi. Organizatorzy proszą o uzbrojenie się w odrobinę cierpliwości. Skontaktują się z każdym z Was w celu potwierdzenia wysyłki nagrody lub ustalenia zasad jej przekazania.

Na chwilę obecną chęć udziału w festiwalu potwierdzili:

● Pisarze i pisarki (proza, non-fiction, poezja): Marek Bieńczyk (Kontener), Wojciech Bonowicz (Dziennik końca świata), Dorota Brauntsch (Domy bezdomne), Julia Fiedorczuk (Psalmy), Darek Foks (Pieśni o wszystkim), Olga Gitkiewicz (Nie hańbi), Agata Jabłońska (Raport wojenny), Barbara Klicka (Zdrój), Joanna Kuciel-Frydryszak (Służące do wszystkiego), Michał Olszewski (Upał), Marta Madejska (Aleja Włókniarek), Jacek Podsiadło (Włos Bregueta), Filip Springer (Miasto Archipelag), Paweł Sołtys (Mikrotyki), Katarzyna Surmiak-Domańska (Kieślowski. Zbliżenie), Mariusz Urbanek (Makuszyński), Filip Zawada (Rozdeptałem czarnego kota przez przypadek), Serhij Żadan (Internat).

● Badacze i badaczki: Zofia Król, Andrzej Niewiadomski, Paweł Panas, Justyna Sobolewska.

Zachęcamy Was do uczestnictwa w Festiwalu. Dołącz do grona miłośników Zygmunta Haupta i przyjaciół Gorlic — stolicy Beskidu Niskiego, miejsca, gdzie czas płynie wolniej. O zbiórce pisaliśmy również TUTAJ

 

 

 

źródło: www.festiwalhaupta.pl

 

Justyna Miarecka

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

adam1
adam1 09.07.2019, 23:29
I bardzo dobrze! Tego typu imprezy powinny być finansowane przez sponsorów, a nie przez podatników. Jest wtedy lepsza kontrola nad finansami, trudniej o korupcję i następuje naturalna selekcja potrzebnych i niepotrzebnych imprez.

Pozostałe