Kwiaty w pudełku - nowy trend

  • 12.07.2019, 14:45
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Kwiaty w pudełku - nowy trend
Kwiaty w pudełku podbiły serca celebrytek, kobiet mediów, biznesu i mody. W mediach społecznościowych coraz częściej można zobaczyć kobiety chwalące się pięknie zapakowanymi flower box.

Skąd ta popularność?

Przede wszystkim to oryginalny sposób wręczania kwiatów, a poza tym rozwiązanie, które zapewnia dłuższe życie ciętym kwiatom. Niektórym naprawdę bardzo długie.

1. Nowy sposób na róże.
2. Jak działa flower box?
3. Na jaką okazję?

Nowy sposób na róże

Kobiety kochają róże. Bardzo często są to ich ulubione kwiaty. Zachwycają swoim pięknem i dostojnością. Dla wielu kobiet są one symbolem miłości, szacunku, oddania. Problem jest tylko jeden. Podobnie jak inne cięte kwiaty, nie są zbyt trwałe. Istnieje co prawda szereg zaleceń, które mają tym przepięknym kwiatom przedłużyć życie, natomiast spora część kobiet nie ma czasu na regularną wymianę wody, przycinanie łodyżek, obrywanie listków. Flower box to natomiast sposób na przedłużenie życia kwiatów i podanie ich w nowej, zaskakującej formie, która zachwyca swoją elegancją. Przepis na sukces? Rosnąca popularność tej formy wręczania kwiatów, wskazuje na to, że tak. 

Jak działa flower box?

Kwiaty w pudełku to zestaw starannie wyselekcjonowanych ciętych róż zapakowanych w efektownym pudełku, zastępującym jednocześnie wazon. Flower box może zawierać róże świeże lub róże wieczne. Na dole pudełka znajduje się substancja, dzięki której kwity pozyskują wodę i substancje odżywcze. Ograniczenie bezpośredniego kontaktu z wodą i jednoczesne zapewnienie takiej jej ilości, której kwiaty potrzebują do życia, to rozwiązanie, które sprawia, że róże pozostają  świeże przez znacznie dłuższy czas niż te tradycyjnie cięte z pobliskiej kwiaciarni.

Niewątpliwym plusem flower boxów jest to, że nie wymagają one właściwie żadnej pielęgnacji. Nie trzeba szukać wazonu, wymieniać wody, podcinać łodyżek. Wieczne róże wystarczy postawić w wybranych przez siebie miejscu i cieszyć się ich widokiem. Można mieć pewność, że pozostaną on świeże i pachnące przez co najmniej dwa tygodnie.

Na jaką okazję?

Wiaty w pudełku są z pewnością rozwiązaniem nieco droższym niż standardowy bukiet z kwiaciarni, lecz są takie okazje, na które na pewno warto zainwestować w taki oryginalny bukiet. Ślub, zaręczyny, narodziny dziecka, osiemnastka, chrzciny dziecka - jest wiele uroczystości, których celebrację chciałoby się przedłużyć. Flowerbox to sposób, aby to zrobić. Kwiaty są wyjątkowo uroczym prezentem, a jeśli można nim się długo cieszyć, przypominając sobie ważne chwile, tym lepiej. Tak naprawdę kwiaty w pudełku można jednak podarować po prostu zawsze. 

Tomasz Stasiowski


Pozostałe