We środę centrum miasta opanuje policja. Przyjdź uczcić ich święto.

  • 15.07.2019, 08:43
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

We środę centrum miasta opanuje policja. Przyjdź uczcić ich święto.
W tym roku polska policja obchodzi 100-lecie powstania oficjalnej organizacji państwowej.

Z tej właśnie okazji 17 lipca (w tę środę) w Gorlicach odbędą się Powiatowe uroczystości Święta Policji.

Rozpoczną się one Mszą Świętą w Bazylice Mniejszej w Gorlicach w intencji policjantów i pracowników Powiatowej Komendy Policji w Gorlicach (godz. 10.00), bezpośrednio po mszy nastąpi przemarsz na gorlicki Rynek, gdzie odbędzie się uroczysty apel.

W jego trakcie nastąpi złożenie meldunku oraz podniesienie flagi państwowej na maszt, wręczenie wyróżnień i awansów, okolicznościowe przemówienia oraz występ Orkiestry Reprezentacyjnej Straży Granicznej z Nowego Sącza.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (4)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ofiara
Ofiara 16.07.2019, 21:04
Jak ktoś ma problemy to należy mówić i pisać głośno. Tak by się dowiedziała. Warszawa, Ministerstwo, Media, Bruksela i Strasburg. To układy Gorlickie i Poczta pantoflowa, czyli plotki się wykończą.
Rowerzysta
Rowerzysta 16.07.2019, 20:23
Komu jak komu ale mediom gęby nie zamkniecie. Bo mogę wszędzie pisać pod różnymi nickami i nawet do Warszawy, ale ważne bym miał racje, możecie mnie lub nas nakryć. Ale w Gorlicach wprowadza się bezpieczeństwo i porządek publiczny i nie jest łatwo, tyko tyle by Policja tego nie utrudniała o co Proszę. Bo przez moje lub nasze ustawy przybywa mi wrogów, bo nie wszystko każdemu jest na rękę. Ale taka już jest Polityka że należy na siebie uważać by nie zostać zaatakowanym.
Nastolatek
Nastolatek 16.07.2019, 15:23
Pouczam że z każdą imprezą tak jest że kogoś należy zostawić na posterunku ''by nie okradli'' Bo jak wszyscy będą świętować bo był by to obciach roku na całą Polskę, tak jak był obciach że urzędują w hotelu. Bo mnie też jak chcieli brać to mówili że do lipska. No kto by jechał sprawę zgłaszać aż do Lipska he he.
ona
ona 15.07.2019, 16:20
W Gorlicach co dwudziesta osoba to pracuje w Policji.

Pozostałe