Kreatywne wakacje są możliwe. Co tym razem zaoferuje nam Dom Polsko-Słowacki?

  • 26.07.2019, 15:00
  • Aleksandra Nowak

Podziel się:

Oceń:

Kreatywne wakacje są możliwe. Co tym razem zaoferuje nam Dom Polsko-Słowacki?
Nasze dzieci są zdolne i pełne energii. Nie chcą tracić czasu na nudę, wolą go przeznaczyć na oryginalne zajęcia. I mają na to kolejną szansę w wydarzeniu proponowanym przez Dom Polsko-Słowacki w Gorlicach!

Czy jest coś lepszego niż spędzenie wolnego czasu w sposób kreatywny, pomysłowy i oryginalny? Dzieci z Gorlic i okolic na pewno nie mogą narzekać na nudę! A to wszystko dzięki inicjatywie, jaką zaoferował im Dom Polsko-Słowacki w Gorlicach.

Wydarzenie „Kreatywne lato” było idealnym sposób na nudę. Aby spełnić energię naszych pociech i wypełnić im wolny czas licznymi atrakcjami zorganizowano warsztaty. Pod fachowym okiem profesjonalistek, instruktorek Małgorzaty Lewek i Katarzyny Wachowskiej młodzi twórcy mogli poświęcić się robieniu niesamowicie kolorowych, indiańskich łapaczy snów i filcowych kwiatów. Żadnego problemu nie sprawiła im także wymagająca wiklina ani precyzyjne łączenie splotów bransoletek i kolczyków. Prawdziwym hitem okazały się pachnące prawdziwymi ziołami, urocze, wielobarwne mydełka. W warsztatach wzięło udział ponad 100 uczestników!

Jeżeli ktoś nie zdążył na lipcowe warsztaty – nic straconego, ponieważ może skorzystać z kolejnej propozycji Domu Polsko-Słowackiego od 6 do 9 i od 13 do 14 sierpnia. Obowiązkowo pojawią się ziołowe mydełka i łapacze snów. Będzie także można wcielić się w rolę urzędnika Tsai Luna, który dla chińskiego cesarza wyprodukował papier czerpany. Świetnym towarzyszem wakacyjnych wędrówek będą lalki motanki: podróżnik i podróżniczka czyli ekologiczne szmaciane zabawki.

Dla takich wydarzeń warto zostać jeszcze raz dzieckiem!

W wydarzeniu będą mogły wziąć udział maluchy z Gorlic i okolic. Warsztaty rozpoczynają się o godz. 10. Koszt pojedynczych zajęć: 25 zł/1 os.

Zapisów można dokonać pod numerem 18 35 35 028.

Więcej informacji na stronie internetowej Domu Polsko-Słowackiego TUTAJ

Kreatywnie, pomysłowo i oryginalnie tylko w Domu Polsko-Słowackim. Zapraszamy!

 

Aleksandra Nowak

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe