Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé

  • 29.07.2019, 16:24
  • Justyna Miarecka

Podziel się:

Ze smacznym, lekkim i prostym jadłospisem schudłam 12 kg z Bonne Santé
Smaczna kuchnia, widoczne gołym okiem rezultaty i wiara w swój sukces przyniosły świetne efekty oraz zagwarantowały lepsze samopoczucie. Pani Agnieszka pomimo braku czasu i dużej ilości obowiązków, zadbała o swoje zdrowie i odkryła siebie na nowo.

Pani Agnieszko, czym jest dla Pani dobre zdrowie?

Dobre zdrowie to dobre samopoczucie i stan zdrowia, kiedy czuję się naprawdę dobrze – dokładnie tak, jak czuję się właśnie teraz. To coś, o co warto zadbać niezależnie od ilości codziennych obowiązków i mnogości spraw do załatwienia.

Jak kuracja w Bonne Sante poprawiła Pani zdrowie i samopoczucie?Straciłam zbędne kilogramy i czuję się o wiele lepiej… Generalnie jest mi dużo lżej, mam zdecydowanie więcej energii – ciężko to opisać, ale efekty są fantastyczne. Moje odczucia i samopoczucie są zupełnie inne aniżeli przed przejściem na dietę. Czuję się świetnie w swoim ciele i bardzo to lubię – aż nie

Co sprawiło, że to kuracja i dieta Bonne Santé okazała się najskuteczniejsza?

Regularność posiłków, cotygodniowe spotkania i sposób prowadzenia kuracji. Pierwszy raz przekonałam się na własnej skórze, że można efektywnie prowadzić kurację odchudzającą bez suplementów i innych ziół. Wszystkie produkty spożywcze w moim jadłospisie są tanie i wiele z nich znalazłam we własnej kuchni. W rezultacie myślę, że często nie potrafimy wykorzystać odpowiednio składników, które mamy w domu.

Jak na Pani sukces zareagowała rodzina i najbliżsi?

Przede wszystkim byli w szoku! Bliscy i znajomi szczerze mi gratulują, czasami nawet w pierwszej chwili mnie nie poznają. Mnóstwo osób bardzo mnie wspierało i kibicowało mi. Wiele osób przyznało, że widząc efekty, zwyczajnie mi pozazdrościło. A mąż? Jest zdecydowanie bardzo zadowolony :)

Czy poleciłaby Pani kurację w Bonne Santé swojej najlepszej przyjaciółce?

Poleciłam i nadal polecam. Jestem bardzo zadowolona, gdy tylko mogę, to polecam kurację w Bonne Santé wszystkim moim znajomym. Gdy ktoś mówi, że obawia się przejścia na dietę, to zapewniam go, że jest to naprawdę proste i szybkie. Oczywistym jest, że wszyscy pracują i mają swoje różnorakie obowiązki, ale w międzyczasie trzeba znaleźć także czas na swoje zdrowie. Jestem tego doskonałym przykładem.

 

 

Odkryj siebie na nowo!

  • Cotygodniowe spotkania – to dzięki nim na bieżąco widzisz swoje sukcesy i planujesz dalszą kurację. Dietetyk jest z Tobą za każdym razem, kiedy tego potrzebujesz.
  • Indywidualna dieta – każdego tygodnia planujemy ją specjalnie dla Ciebie sprawiając, że posiłki są smaczne i proste. Dzięki temu masz czas na swoje obowiązki, a dieta żyje tym samym rytmem co Twój dzień.
  • Wsparcie i motywacja – zmienisz nawyki na stałe, bez obowiązkowej suplementacji, bez rygorystycznych diet. Dzięki nam jesteś pod opieką profesjonalisty, co daje Ci gwarancję stałej troski o Twoje zdrowie i samopoczucie, a także bezpiecznej dla zdrowia kuracji.

 

Zaufaj nam, razem nam się uda!

Gabinet Dietetyczny Bonne Santé Gorlice

ul. Adama Mickiewicza 17

Telefon: 881 026 146

 

 

 

 

 

 

Justyna Miarecka


Pozostałe