Florynka. Mężczyzna zamordował swoją matkę, inną kobietę okaleczył.

  • 29.07.2019, 19:21
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Florynka. Mężczyzna zamordował swoją matkę, inną kobietę okaleczył.
To, co zdarzyło się w miejscowości Florynka (gm. Grybów) trudno opisać prostymi słowami.

Dziś (29 lipca) koło godziny 15.50 w miejscowości Florynka doszło do tragicznego zdarzenia, w wyniku którego śmierć poniosła około 60-letnia kobieta, druga starsza z poważnymi okaleczeniami została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego do szpitala. Sprawcą jest chory psychicznie mężczyzna.

Do dramatu doszło nieopodal drogi wojewódzkiej we Florynce (gmina Grybów). Na miejsce zadysponowano zespół ratownictwa medycznego, policję oraz straż pożarną.

Policja otrzymała zgłoszenie o zabójstwie oraz okaleczonej osobie. Około 30-letni mężczyzna, leczony wcześniej psychiatrycznie, ranił śmiertelnie matkę, a następnie okaleczył 78-letnią sąsiadkę, najprawdopodobniej wydłubując jej oczy. Sprawcę zatrzymali mieszkańcy, po czym przekazali policji.

Po okaleczoną kobietę przeleciał śmigłowiec LPR, który następnie zabrał ją do szpitala w Krakowie. Na miejscu zdarzenia pracuje grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator, których dochodzenie wyjaśni dokładne okoliczności tego dramatycznego zdarzenia.

źródło i więcej zdjęć: grybow24.pl

Tomasz Stasiowski

Komentarze (6)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Psychiatria
Psychiatria 30.07.2019, 18:54
Proste rozwiązanie jak zwykle to bywa. Sprawcą był chory psychicznie mężczyzna i przez to był gnębiony Psychicznie a że nie miał jako chory pomocy to doszło do tragedii.
abc
abc 30.07.2019, 13:17
Co się z tymi ludźmi *** dzieje?
Zdrowy Rozsądek
Zdrowy Rozsądek 30.07.2019, 12:56
Wydłubanie oczu kwalifikuje się na najcięższy wymiar kary. Co ma do tego, że był chory psychicznie? Jeśli to ma być taryfa ulgowa to go wypuśćmy całkiem, niech chodzi i morduje w swej nieświadomości dalej (bo jest chory i trzeba to zrozumieć).
Ela
Ela 30.07.2019, 12:38
Bedzie dochodzic do takich tragedii dopoki nie zmieni sie system.Teraz chorzy psychicznie muszą wyrazic zgodę na leczenie i hospitalizację. Chorzy ludzie nie są swiadomi swojej choroby.
Smutna?
Smutna? 30.07.2019, 22:18
Fakt chory to jest system,bo jak są objawy ze strony osoby chorej,to władze nic z tym nie robią,tylko zasłaniają się procedurami tzn: że musi się coś stać aby działać dalej.A co wtedy gdy dojdzie do tragedii,czy ktoś o tym pomyślał????
czeslaw_rolnik
czeslaw_rolnik 30.07.2019, 09:25
to jakaś masakra wydłubał oczy, takie rzeczy się oglądało na discovery.... o największych świrach a tu na własnym podwórku.... szoook

Pozostałe