MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Gorlice. Motocyklista uderzył w tył peugeota. Ranny przewieziony do szpitala. AKTUALIZACJA

  • 30.07.2019, 17:23
  • Justyna Miarecka
Podziel się:
Oceń:
Gorlice. Motocyklista uderzył w tył peugeota. Ranny przewieziony do szpitala. AKTUALIZACJA
Dziś (30 lipca) kilkanaście minut po godz. 17 gorlickie służby ratownicze zostały wezwane do zdarzenia drogowego na ulicy Bieckiej (na wysokości ul. Przemysłowej) z udziałem pojazdu osobowego i motocyklisty.

Do zdarzenia doszło na obwodnicy na wysokości ul. Przemysłowej. Kierujący motocyklem jadąc od strony Biecza w kierunku Zawodzia, z niewyjaśnionych w tym momencie przyczyn, uderzył w tył peugeota.

Poszkodowany został kierujący motocyklem marki Honda. Załoga karetki zadecydowała o zabraniu go do gorlickiego szpitala.

Gorlicka obwodnica była w tym miejscu zablokowana. Pojazdy kierowano objazdem przez ul. Chopina.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

Kierowca motocykla marki Honda nie zachował bezpiecznego odstępu od poprzedzającego go samochodu i najechał na tył peugeota. Sprawca został ukarany 300 zł mandatem i punktami. Policjanci zatrzymali dowody rejestracyjne obu pojazdów – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Justyna Miarecka

Zdjęcia (11)


Komentarze (22)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

~ tomtomm
~ tomtomm 01.08.2019, 11:46
Może mu się linka gazu zacięła :/
Gorliczanin
Gorliczanin 01.08.2019, 10:48
Każdy kierowca przez chociaż jeden dzień powinien zostać kierowca motocykla. Nawet nie zdajemy sobie sprawy jak często my, kierowcy samochodów osobowych stwarzamy zagrożenie dla motocyklistów. Wierze ze kierowca motocykla jest rozsądna osoba, i nie naraziłaby nikogo na niebezpieczeństwo. Proszę tez nie oceniać ludzi pochopnie. Dobrze ze nikomu nic się nie stało, życzę szybkiego powrotu do zdrowia i na motor ;)
Skrudzina
Skrudzina 31.07.2019, 20:29
Jeśli ktoś ma pasję i jest osobą rozsądną tak jak kierowcą tego motocykla to szkoda czytać niektórych z tych komentarzy i się nimi przejmować . Cieszę się że wszystko w porządku
Skrudzina
Skrudzina 31.07.2019, 19:57
Jestem z kierowcą motocykla . Jeśli ktoś ma pasję i jest tak rozsądny jak on to szkoda czytać takich komętarzy i się nimi przejmować . B cieszę się że nic ci nie jest.
Placebo
Placebo 31.07.2019, 13:17
Kierowca peguota nie patrzył w lusterka jego wina powinien mu zjechać
Honda
Honda 31.07.2019, 13:14
Szkoda czytać tych komentarzy. Jestem kierowcą tego motocykla, i proszę tych którzy nie mają pojęcia co tam się stało o powstrzymanie się od głupich komentarzy. Pozostałym, szczególnie tym którzy udzielili mi pierwszej pomocy, dziękuję. Dobrze że są z nami tacy ludzie. Teraz wracam do zdrowia, kompletuje motocykl i wracam na drogę :-)
Profos
Profos 30.07.2019, 22:29
Najpierw Komarkiem przez 3 lata później się można zastanowić czy dać pojeździć skuterkiem.
aga73
aga73 30.07.2019, 22:11
i zakonczyc te sobotnio niedzielne nocne wyscigi na obwodnicy az do Bieckiej
Powiat
Powiat 30.07.2019, 20:54
Niech ten sped wieczorami pojezdzi po bieckiej obwodnicy. Tam słychać tylko ścigacze
Swój
Swój 30.07.2019, 20:28
Napewno wina kierowcy Peugeota bo motocykle są wszędzie 😀
Adam
Adam 30.07.2019, 20:00
Robią prawko nie winni. Dorwać do motoru 750 albo 1100 czy 1500 pojemności. I efekt w Peugeota uderzył lub ucieka przed policją.
d
d 30.07.2019, 19:54
niech dalej wariuja na tych motorach
Onyx
Onyx 30.07.2019, 19:16
Szkoda peugeota...
Borys1
Borys1 30.07.2019, 19:34
Szkoda to Ciebie
ssss
ssss 31.07.2019, 09:42
no dokładnie, żal..
Fio
Fio 30.07.2019, 19:14
Dobrze, że nie jechał w japonkach, jak jeden facet, którego niedawno widziałam na ścigaczu.
Deny
Deny 30.07.2019, 18:42
Motocykle są wszędzie!!!!
Lolo
Lolo 30.07.2019, 18:22
Jakoś mi go zupełnie nie żal, szaleją tymi motocyklami po obwodnicy jakby mieli 9 żyć
Er6
Er6 30.07.2019, 21:17
Tak Lolo najlepiej wszystkich wrzucic do jednego worka... Za to mi Ciebie naprawde żal... Brak słów.
Marrrr
Marrrr 31.07.2019, 10:20
Moim zdaniem, że znaczna ilość motocyklistów, to niebespieczni wariaci bez wyobraźni (nie twierdzę, że wszyscy) nie wzięła się z sufitu. Kary za takie poczynania w mojej opinii powinny być bardzo surowe, może to skłoniłoby choć część motórzystów do myślenia.
XDDD
XDDD 30.07.2019, 18:18

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Yoł
Yoł 30.07.2019, 17:42
Ale jaja

Pozostałe