MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach
MEDYK - Bezpłatna szkoła medyczna dla dorosłych w Gorlicach

Sons of Lion. Finałowe odliczanie.

  • 05.08.2019, 19:38
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
loadingŁaduję odtwarzacz...
Gorlicka grupa po dłuższej przerwie wraca z kolejnym coverem.

Tym razem muzycy wzięli na warsztat kultowe "Finałowe Odliczanie" legendarnej grupy Europe.

Zapraszamy do obejrzenia teledysku, a jeśli się Wam spodoba to do lajkowania i jego udostępniania.

Tomasz Stasiowski

Komentarze (26)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Krzychu
Krzychu 23.08.2019, 14:27
A jaki będzie następny teledysk i utwór, który wykonacie? Na razie widzę trzy na waszej stronce Sons of Lion, bo TOTO jest z samym foto (szkoda) . Miłego tworzenia i pozdrawiam!
Doris
Doris 14.08.2019, 22:51
Dużo w necie można zobaczyć lepszych lub gorszych wykonań tego utworu i ten należy do tych... lepszych. Numer kultowy i zespół dał radę ! Kto następny spróbuje z gorlickich kapel zmierzyć się z wykonaniem "Final countdown" ??? Chętnie posłucham i zaopiniuję :-)
deMateo
deMateo 11.08.2019, 12:01
Jak na własne środki finansowe, to całkiem nieźle im to wyszło. Brawo SOL !!!
Darek
Darek 10.08.2019, 09:05
Dobre! Sympatycznie się to ogląda ;-)
jann
jann 10.08.2019, 08:44
jakby nie było innego miejsca niż lokal dyskotekowy o nienajlepszej opini,jakiś plener aby pokazac że jest sie z GORLIC,jakaś stała bywalczyni lokalu topi smutki w szklance...i cały teledysk
PAWLO
PAWLO 17.08.2019, 19:06
jann
Żałosna jest Twoja opinia, taka wyssana z palca. Nie podoba się - to nie oglądaj.
Spróbuj sam coś zaprezentować , a nie siedzieć w 4 ścianach w wolnym czasie i krytykować innych, a później pochwal się co stworzyłeś. Pozdrawiam...
Fan
Fan 10.08.2019, 00:12
THE BEST !!!
musicant
musicant 09.08.2019, 13:24
Panowie cover ok ale zespołów grających cudzą muzykę jest setki!
Niestety bez własnej twórczości nie wejdziecie do radia co najwyżej na scenę festynu np w Krygu.
Trzymam kciuki
60 - latek
60 - latek 08.08.2019, 23:05
Bardzo lubię klimat rocka dawnych lat. Dobrze, że ktoś to teraz jeszcze gra !!! Brawo za odwagę grania nietuzinkowych utworów -fajnie się tego słucha i można powspominać młodzieńcze lata. Czekam na więcej. Pozdrawiam Zespół i piękną aktorkę z teledysku ;-)
Tymex
Tymex 07.08.2019, 18:41
Do "Andrzej gitarzysta" - pięknie napisane, właściwy komentarz na właściwym miejscu w 100% POPIERAM !!! BRAWO LWY !!!
Andrzej gitarzysta
Andrzej gitarzysta 07.08.2019, 15:59
Pozytywnie !;) wreszcie jest coś w Gorlicach czego da się słuchać ;) bo niestety w naszym rejonie tych weselnych brzmień narobiło się sporo a wszyscy grają na jedno kopyto ;) fajnie ze Lwy poszły w inny klimat ;) lecz prawda jest taka ze mało jest odbiorców u nas muzyki w tym temacie ;) ale pocieszyć mogę bo znam się na muzyce ze weselnicy z okolic nie zabrzmią tak jak Oni ;) wyszukane barwy brzmienia klawisza , gitary ! Perkusista wymiata ;) a na koniec wokal ;) nie każdemu może się podobać ale jest specyficzny z ciekawa barwą, ktora wyróżnia się w naszym rejonie ;) a najważniejsze że w utworze powyżej jest w tonacji oryginalnej ;) wiec dajcie chłopakom tworzyć bo powinnismy być dumni ze zareklamowali nasz rejon ,nie podjęli się tematu chałturzenia a wzięli się za muzykę ambitniejsza w której niestety na początku nie ma zysków ;) widać ze nie kieruje nimi pieniądz a miłość do muzycznej zabawy ;) popieram ich w 100% i śledzę ich twórczość ;) a jeśli jest jeszcze jakiś zespół który gra podobne klimaty niech się pokaże a nie smaruje najgorszymi określeniami w Ich stronę ;)
Kasia
Kasia 07.08.2019, 15:51
Każdy może grać i słychać to co mu się podoba. Zespół SOL gra covery i super to robią !!! Ja najbardziej lubię wieczorem przy lampce dobrego wina słuchać ich wersji When The Smoke Is Going Down - Scorpions . Pozdrawiam - super wokalista ;-)
Audiofil
Audiofil 07.08.2019, 07:26
Cover dobrze zagrany, ale jak to cover nigdy nie dorówna oryginałowi, a w tym przypadku jakiemu ORYGINAŁOWI !!!! a „znafców” tematu namawiam do wejścia na scenę i pokazania co potrafią, krytyka = sport zawodowy Polaków
Picolo Niemcy
Picolo Niemcy 06.08.2019, 23:20
Artystów Gorlickiej sceny muzycznej tych którzy wiedzą do czego służy instrument muzyczny można policzyć na palcach obu rąk i do nich mogę zaliczyć Litwe reszta to analfabeci muzyczni kryjący się za komentarzami ..... a wyjdź na scenę jeden z drugim i pokaż na co cię stać..a uchylę kapelusza by oddać ci pokłon.
DZ
DZ 06.08.2019, 22:36
A gdzie jest chórek, który słychać w tle ???
Marta
Marta 06.08.2019, 22:18
Fajne chłopaki !
Muzyk
Muzyk 06.08.2019, 20:20
Panowie słabo co to jest za sztuka zagrać cower żadna jak się już promujecie to ze swoją muzyką a nie moim zdaniem zagrane bardzo słabo i grać coś co było już zagrane i uważać się za muzyka twurce jak pan gitarzysta słabiutko pozdrawiam
Bidi Vool
Bidi Vool 06.08.2019, 19:45
Ale to już bylo... 💋... Litwa kicz
Fanka
Fanka 07.08.2019, 23:21
Bidi Vool🤣Podpisz się swoim nazwiskiem, a czepiasz się Litwy jak by to on jeden tworzył ten zespół,w zespole jest pięciu Panów !!!!
Paweł
Paweł 06.08.2019, 09:32
Super! Fajnie, że są w Gorlicach ludzie pozytywnie zakręceni. Pozdrawiam :-)
diXI
diXI 06.08.2019, 09:07
średnie.
Marcin
Marcin 06.08.2019, 07:22
Fajnie, no i bardzo ładna dziewczyna :)
Loverboy
Loverboy 07.08.2019, 07:22
Jak ma na imię?
Johny
Johny 09.08.2019, 10:07
Na pewno ładnie :)

Pozostałe