Funkcjonariusze pomogli zagubionemu w lesie mężczyźnie.

  • 09.08.2019, 11:58
  • Żródło: KPP w Gorlicach

Podziel się:

Oceń:

Funkcjonariusze pomogli zagubionemu w lesie mężczyźnie.
Szczęśliwie zakończyły się poszukiwania 70-letniego kuracjusza, który utknął samochodem w lesie podczas wycieczki po okolicach Wysowej. Po kilkudziesięciu minutach akcji, dzięki zaangażowaniu funkcjonariuszy gorlickiej policji oraz miejscowego komendanta straży leśnej, mężczyzna bezpiecznie powrócił do obiektu.

Wczoraj (8 sierpnia), tuż po godzinie 15, dyżurny Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach otrzymał informację, że 70-letni kuracjusz sanatorium w Wysowej, podczas przejażdżki samochodowej, wjechał w błotnistą, leśną drogę, z której nie jest w stanie sam się wydostać.

Sytuacja wymagała pilnej interwencji, ponieważ mężczyzna o ściśle określonej porze musiał skorzystać z bardzo ważnego zabiegu medycznego. Dyżurny natychmiast skierował na miejsce patrol z Uścia Gorlickiego. O zdarzeniu powiadomiono także komendanta straży leśnej, który przebywał najbliżej miejsca, gdzie zagubił się mężczyzna.

Dzięki błyskawicznej reakcji i dobrej współpracy służb, w niespełna godzinę od zgłoszenia udało się dotrzeć do 70-latka. Przy pomocy funkcjonariuszy mężczyzna wyjechał samochodem z lasu i bezpiecznie powrócił do miejsca zakwaterowania. 

Źródło: KPP w Gorlicach

Komentarze (1)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

sowa
sowa 09.08.2019, 16:05

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.


Pozostałe