Elżbieta Zielińska odchodzi. Ta polityka nie jest jej po drodze.

  • 09.08.2019, 13:46
  • Żródło: twitter, tvp.info
Podziel się:
Oceń:
Elżbieta Zielińska odchodzi. Ta polityka nie jest jej po drodze.
W piątek 9 sierpnia Elżbieta Zielińska ogłosiła, że odchodzi z ruchu Kukiz'15. Posłanka swoją decyzję uzasadniała wyborczym sojuszem z PSL.

 

Ruch Pawła Kukiza i Polskie Stronnictwo Ludowe wspólnie wystartują w jesiennych wyborach.

Czworo posłów Kukiz'15 złożyło rezygnację z członkostwa w klubie i poinformowało o utworzeniu nowego koła poselskiego o nazwie Unia Polityki Realnej, znaleźli się wśród nich:

  • Elżbieta Zielińska,
  • Bartosz Jóźwiak,
  • Jerzy Kozłowski,
  • Tomasz Jaskóła.

Na łamach ogólnopolskich portali posłowie tłumaczą swoje decyzje, min. wymieniają zawirowania wokół ewentualnego startu Kukiz'15 w kolejnych wyborach, ewentualnych koalicji, które będą zawarte. Podobno decydująca miała być informacja o starcie Ruchu Kukiz`15 z list PSL, i ta formuła nie była dla nich do zaakceptowania, jak i również sam styl prowadzenia rozmów.

Źródło: twitter, tvp.info

Komentarze (13)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

www
www 11.08.2019, 21:45
Szkoda Pani powiedziała że to płaskorzeźba a nie obraz w sejmie jak dziennikarz Panią jako nową posłankę chciał podebrać żeby się śmiać
Filip
Filip 11.08.2019, 16:40
Jaki polityk taka klasa, ale nic lepszego nie mogło nas spotkać. Życzę zdrowia.
xxx
xxx 11.08.2019, 15:09
Odchodzą bo jak w ciągu 4 lat nie dało się zmienić Konstytucji to trudno!
Wolna jak PTAK.
Wolna jak PTAK. 10.08.2019, 21:52
Serdecznie polecam wszystkim i Życzę powodzenia w wyprowadzce z Gorlic za lepszymi czasami, bo tak samo zrobiłam i mi się udało a w Gorlicach w porównaniu ze mną w tej chwili to byłam śmieciem. Przykre ale prawdziwe a dziś jestem panią i ja dyktuje sama sobą bo jestem Osobą niezależną od gnębień przez Gorliczan.
zoo
zoo 10.08.2019, 21:39
Da pani radę usprawnić Gorlice tak samo jak usprawnione zostało Zawodzie które znalazło się na odludziu.
ela
ela 10.08.2019, 08:08
kuku i scheta to tylko rakieta, ściema i potem nic nie ma, obiecanki cacanki jak wróżba od cyganki........ do 100 to ci powiem co cię czeka
Janek Sobieski
Janek Sobieski 09.08.2019, 23:13
No pewnie że to pierwszy krok do PiS. Ale nawet jej się nie dziwie, bo to baaardzo dziwny ruch Pawła Kukiza. Przecież jak ich ganił! Ale no niestety, pani Zielińska młoda osóbka, z zadupia, patrzy przedłużyć tą przygodę dobrze płatną, no bo co, TY byś niechciał?!
Robinson
Robinson 09.08.2019, 19:45
Pawełku po co ci to było ???? Ela ucieka z tonącego okrętu.... tylko czy wybrała właściwą szalupę..... ?
nikola
nikola 09.08.2019, 16:58
w radzie powiatu gorlickiego rzadzi koalicja pis-psl.
adam1
adam1 09.08.2019, 16:51
Czyli dała jasny znak Prezesowi-Naczelnikowi: jestem wolna, chętna i gotowa. Moim zdaniem nie powinna opuszczać Kukiza akurat w tym momencie.
Giedymin
Giedymin 09.08.2019, 15:06
Ale co szanujecie ? To, że zamiast z PSL wystartuje z PIS ?
basia
basia 09.08.2019, 14:51
to mi się podoba...
Korwinista