Pytacie co gorlicka lecznica dobudowuje przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Odpowiadamy.

  • 19.08.2019, 12:02
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Pytacie co gorlicka lecznica dobudowuje przy Szpitalnym Oddziale Ratunkowym. Odpowiadamy.
W szpitalu remonty nigdy się nie kończą, a zwłaszcza teraz w trakcie realizacji ogromnej inwestycji pod nazwą „Podniesienie funkcjonalności Szpitala Specjalistycznego w Gorlicach w celu dostosowania do aktualnych trendów demograficzno-epidemiologicznych”, w ramach której powstanie Powiatowe Centrum Zdrowia Psychicznego, Centrum Opieki nad Osobami Starszymi i Centrum Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej i Ambulatoryjnych Świadczeń Zabiegowych.

Obok Szpitalnego Oddziału Ratunkowego powstaje dobudówka, w której będzie się mieściła poradnia geriatryczna, kardiologiczna i ortopedyczna w ramach centrum opieki nad osobami starszymi. Dyrekcja szpitala mówi, że dzięki tej inwestycji uda się również przeorganizować szpitalną rejestrację, bo teraz pacjenci stojący w kolejce często blokują wejście do budynku.

Cały czas realizujemy program związany z podniesieniem funkcjonalności szpitala. Prace na poddaszu starego szpitala właśnie się skończyły i teraz przeniesiemy tam część oddziału psychiatrycznego, bo z kolei tam zaczniemy kolejny etap remontu. Jednocześnie trwają roboty w miejscu, gdzie dawniej była szpitalna apteka, a teraz powstanie tam Centrum Wczesnej Diagnostyki Onkologicznej i Ambulatoryjnych Świadczeń Zabiegowych – mówi Józef Biernat, zastępca dyrektora do spraw logistycznych.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

facioo
facioo 21.08.2019, 20:55
Proszę o zadanie pytań panu dyrektorowi Świerz i zamieszczenie odpowiedzi:
1. czy był jakiś przetarg na roboty budowlane?
2. kto złożył ofertę i jaka firma wygrała przetarg?
3. dlaczego prowadzone są przebudowy w pomieszczeniach, które rok temu były remontowane?
4. czy ktoś sprawdza zasadność wydawania pieniędzy na remonty i zakupy w SPZOZ
Pajac
Pajac 19.08.2019, 13:15
Budują Szpitale tylko Lekarzy brakuje.

Pozostałe