Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Poseł Elżbieta Zielińska w najbliższych wyborach wystartuje z list PiS

  • 16.08.2019, 13:36
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Poseł Elżbieta Zielińska w najbliższych wyborach wystartuje z list PiS
Kilka dni temu posłanka z Kobylanki opuściła klub Kukiz'15, a dzisiaj (16 sierpnia) dotarła do nas informacja, że w październikowych wyborach wystartuje z Komitetu Wyborczego Prawa i Sprawiedliwości.

Dzisiaj Prawo i Sprawiedliwość ogłosiło pełne listy kandydatów w zbliżających się wyborach parlamentarnych.

Elżbieta Zielińska wystartuje z 12 miejsca na liście, na której 3 miejsce dostała Barbara Bartuś.

Kandydaci PiS do Sejmu w okręgu wyborczym nr 14, który obejmuje Nowy Sącz oraz powiaty: nowosądecki, limanowski, gorlicki, nowotarski i tatrzański:

1. Arkadiusz Mularczyk
2. Anna Paluch
3. Barbara Bartuś
4. Wiesław Janczyk
5. Edward Siarka
6. Józef Leśniak
7. Jan Duda
8. Jan Piczura
9. Andrzej Gut-Mostowy
10. Grzegorz Biedroń
11. Patryk Wicher
12. Elżbieta Zielińska
13. Zofia Nika
14. Ewa Filipiak
15. Grażyna Tylka
16. Tomasz Walicki
17. Marta Adamczyk
18. Zygmunt Paruch
19. Bartosz Leksander
20. Marcin Zubek

Polecamy Wam treść naszego artykułu, który ukazał się po konferencji prasowej Elżbiety Zielińskiej w czasie kampanii wyborczej do Parlamentu Europejskiego TUTAJ

Barbara Ćmiech

Komentarze (24)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Misiek
Misiek 22.08.2019, 07:55
Ciekawe a co ta pani zrobiła dla gorlic??? A widziałem wypowiedzi w telewizji tvp np( przerywanie czyjejś wypowiedzi przypominam przerywanie panu sasinowi w wypowiedzi)nie ładnie!!!
bubu
bubu 20.08.2019, 11:11
Jedno jest pewne --PIS to sekta rodem z Korei Północnej..Jak przejdzie w wyborach na następne 4 lata--to będziemy mieli przewalone..
p_k
Ariel 19.08.2019, 09:30
To byłoby nawet dosyć śmieszne, gdyby nie było aż tak bardzo żałosne.

Tym bardziej mi przykro, bo p. Zielińska wydawała się osobą dosyć zrównoważoną. Tymczasem zagrała główną rolę w filmie pt. "Jak szybko stracić wiarygodność".
Polityka to jednak straszliwe bagno i potwierdza się sentencja, że nic tak nie deprawuje człowieka, jak właśnie ta polityka i chory pęd do pieniędzy i choćby tylko do liźnięcia władzy.

Nawet gdy będzie to lizanie szklanki lizanej wcześniej zmysłowymi ustami małego nieudacznika, tfffu.
Bo przecież o własnej "szklance" i nawet namiastce samodzielności, mowy być nie może.

Szkoda, gdy już na początku dorosłego życia, traci się wyczucie wrażliwości i własną uczciwość.
Gorliczanin
Gorliczanin 19.08.2019, 08:17
Zdradziła nie tylko Kukiza, ale i swoje ideały, bo poszła do partii która jest nie tylko systemową, ale żadnych postulatów, o które niby walczyła p. ZIELIŃSKA nie tylko nie zrealizuje, ale jest przeciwko nim. Szkoda że tak młoda osoba już teraz skaziła się takim czynem
siouks
siouks 19.08.2019, 05:45
nieważne poglądy - ważne żeby utrzymać się na jakimś stołku. Jak można najpierw krytykować działania danej partii, a po paru latach ot tak zmienić poglądy ?? niee - po prostu głoszone poglądy u polityka to rzecz na sprzedaż - chyba że obecnie nawet nie wie jakie poglądy "głosi" ??
TV.
TV. 17.08.2019, 21:28
DOBRY WYBÓR I Dobrze że przeszła do PIS bo w przyszłości będzie awans.
Gazeta
Gazeta 17.08.2019, 21:26
Zmieniło się wszystko, poglądy i Nazwisko a Rządzą Nami. Ci sami, ci sami.
ona
ona 17.08.2019, 21:06
Pani Barbara Bartuś awansowała.
Uczciwie
Uczciwie 17.08.2019, 18:14
Prosze skończcie na siłe promować tę kobietkę. Co ona właściwie takiego zrobiła/osiągneła żeby o niej tyle pisac i na siłe reklamowac ? Pamietam jakie wywiady były po urodzeniu dziecka... no szok jedyna urodzila dziecko.... miliony innych kobiet w PL nie ?? Wiele komentarzy dotyczacych jej wyksztalcenia Pytam sie jakiego wyksztalcenia ? Czy to ze zrobila mgr to juz powody do zachwytow ?? Obecnie wiekszosc posiada tytul mgr do tego z bardziej wymagajacych dziedzin niz w/w. Powiecie ze jest/byla poslem ?? No to zastanowcie sie z jakim wynikiem weszla do sejmu i jaki to byl fartowny ruch , zapewne w 99/100 takich przypadkow nie bylaby w sejmie gdyby nie opcja ktora wtedy wybrala a teraz zostawila ? Zastanowcie sie czy jest sens o tym wiecej pisac ? Czy nie ma powazniejszych tematow ? Gdyby miala choc troche godnosci odpuscilaby sobie polityke skoro nie miala innej "dobrej opcji" ale jak raz zasmakowala korytka to nie tak latwo wyjsc. Godnosć ? hmm tylko w encyklopedii.
Podpis
Podpis 17.08.2019, 13:14
Tak nadawałaś na KuPiSa że poszedł z ZSL, a sama się sprzedałaś PiSraelitom antypolskim! Borowska - Zielińska DNO!
Korwinista
Korwinista 17.08.2019, 13:12
Niestety znamienne to jest dla jak widac osob z Kukiz 15. Szefu najeżdżał na PSL wyzywajac ich od przestępców teraz startuje z ich list. Pani Ela wielokrotnie wytykała PiSowi a teraz do nich dołącza. Chyba marnym wierzyć że to może być jakiś rodzaj dywersji...
Yogi
Yogi 17.08.2019, 10:47
I tak Kukiz i jego pseudopolitycy znikną z życia politycznego w Polsce.... będzie rządził tylko PiS a Polskę będzie się izolować w Europie aż w końcu wywala nas z UE. Spełniają sie marzenia wielu: komuno wróć .... no i wróci, już można oglądać filmy Barei i uczyć się nowej rzeczywistości
Adan
Adan 17.08.2019, 07:55
Wreszcie jakaś konkurencja i może być ciekawie.
koment
koment 16.08.2019, 20:32
oj ELA straciłaś ,,,,,,,,,
jaro
jaro 16.08.2019, 20:30
i ma racje powinna startować z jedynie słusznej partii
Bolko !
Bolko ! 16.08.2019, 19:01
PANI ELŻBIETO -Gratuluję,tylko szkoda,że z tak dalekiego miejsca!
Gruby
Gruby 16.08.2019, 18:08
Kukiz 15 partia znika wiec trzeba gdzies uciec.a ze pis wygra to miejse bedzie .
Jacek
Jacek 16.08.2019, 17:46
Ale się sprzedała
zawiedziony
zawiedziony 16.08.2019, 16:32
a tak pani ela w TVPpis w debatach naskakiwała na pis a teraz sama do nich poszła nic tylko kasa się liczy a to że znajomi pomogli jej sie dostac do sejmu bo nie należała do pis to już nie pamięta i ma w d....
MrRed
MrRed 16.08.2019, 15:42
najwyższe kary dawniej przyznawano za zdradę - dziś jest pojęciem niemal nieużywanym. a pozostaje najgorszym z przewinien.

Pozostałe