Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Dożynki w gminie Lipinki tym razem odbyły się w Krygu

  • 19.08.2019, 11:22
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Dożynki w gminie Lipinki tym razem odbyły się w Krygu
Wczoraj (18 sierpnia) rolnicy z gminy Lipinki dziękowali za plony i za opiekę boską w czasie pracy na roli.

Po uroczystej mszy świętej korowód dożynkowy przeszedł na stadion w Krygu, gdzie odbyły się dalsze uroczystości, a potem występy zespołów oraz losowanie nagród i zabawa przy muzyce zespołu Bratowie.

Barbara Ćmiech

Zdjęcia (18)


Komentarze (9)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

www
www 21.08.2019, 21:47
Sądząc po zdjęciach to Władza nie zawiodła tylko plebsu brak może zmądrzeli i tak każda dyktat..... kończy się brakuje tylko szturmówek i szychowania jak na 1 maja
x4
x4 21.08.2019, 16:11
Jeśli góralskich grajków nazywasz świetną kapelą to nie mam pytań. Szfagier ze siostrą zastanawiali się czy nie pomylili dożynek z imieniami bacy. Świetne zespoly to byly w sąsiednich gminach. W krygu to co najwyżej kury szczać prowadzić a nie dożynki robić.
x4
x4 20.08.2019, 11:41
Totalny chaos i brak organizacji. Ludzi jak na lekarstwo i jacys chalturnicy na zabawie tanecznej. Dozynki w krygu mozna opisac jednym slowem - zenada. Obecnej pani soltys proponuje wziac przyklad z gmin Sekowa czy Ropa. Tam wiedzom jak zrobic dozynki.
x2
x2 24.08.2019, 00:17
A ja proponuję Ci wziąć lekcję z ortografii. W Krygu było bardzo fajnie. Gratulacje dla Pani Sołtys.
Jan
Jan 24.08.2019, 19:12
Nie bądż taki hop do przodu bo ci z tyłu zabraknie. Kiepskie były w historii krygu, nawet wójt szybko z nich dał nogę. Nie pozdrawiam.
Tomek
Tomek 20.08.2019, 21:47
Byłem i w Krygu i w Sękowej i wcale w Krygu nie było gorzej, wręcz przeciwnie. Chyba jesteś jakimś nieszczęśliwym człowiekiem , z wszystkiego niezadowolonym, bo żadnego chaosu nie zauważyłem , organizacja w porzadku, a i chałturników też nie zauważyłem. Zespół grał świetnie i wszyscy , którzy tam byli to potwierdzali.
Człowieku czemu się czepiasz. Następnym razem sam zorganizuj . Najlepiej niec nie robić ,tylko krytykować.
Krygowiak
Krygowiak 20.08.2019, 00:00
Brawo dla Pani Sołtys Katarzyny Przybyłowicz. Cieszymy się że mamy taką Panią Sołtys.
x2
x2 19.08.2019, 20:23
Podziękowania należą się przede wszystkim Sołtys wsi Kryg Pani Katarzynie Przybyłowicz. Jest aktywna i operatywna.
Szkoda, że niektórzy nie potrafią pogodzić się z tym, że została Sołtysem miażdżącą liczbą głosów i ma poparcie wsi – niektórzy mimo to, a w zasadzie jedna pani z Krygu traktują ją bardzooo nieelegancko … Ma nawet tupet pisać na Facebooku posty związane z dożynkami i wymieniać jako organizatorów wszystkich oprócz Pani Sołtys - co za pycha, jad i zawiść ...
Bardzo się cieszę, że Kryg ma w końcu takiego Sołtysa jak teraz.
Jeszcze raz brawo i gratulacje Pani Katarzyno!!!
krygowianka
krygowianka 19.08.2019, 16:52
Było super. Brawo pani sołtys

Pozostałe