Przejdź do głównych treściPrzejdź do wyszukiwarkiPrzejdź do głównego menu
ReklamaZapisy na bezpłatne aparaty słuchowe - Gorlice, ul. Sienkiewicza 36 - tel. 18 353 82 66/ 501 700 244
ReklamaWakacje.pl Gorlice, ul. Sienkiewicza 2 - tel. 514 298 136 - OFERTY ZIMA 2025/26 już dostępne
ReklamaKup swój wymarzony rower w IwoBike - Gorlice, ul. Michalusa 1
Reklama Zapraszamy na zakupy do Delikatesów Szubryt w Gorlicach przy ul. Kościuszki
ReklamaStylowe Wnętrza - Ropa 1275, 38-312 Ropa - u nas kupisz: ceramika, armatura, płytki, wanny, kabiny, meble łazienkowe - OFERUJEMY: wizualizację 3D, fachowe doradztwo - SPRAWDŹ OFERTĘ - tel. 733 920 260

Obywatelskie zgłoszenie pijanego kierowcy. Mężczyzna trafił za kratki.

Podziel się
Oceń

W niedzielne popołudnie (18 sierpnia) mundurowi dostali zgłoszenie, że w miejscowości Skwirtne kierowca mercedesa zjechał z drogi i z impetem wjechał w bariery ochronne, a potem odjechał z miejsca zdarzenia. Świadek mówił również, że mężczyzna może być nietrzeźwy, dlatego na miejsce natychmiast wyruszył patrol policji.
Obywatelskie zgłoszenie pijanego kierowcy. Mężczyzna trafił za kratki.

Autor: Foto: ilustracyjne/własne

Policjanci bardzo szybko wytypowali potencjalnego sprawcę i pojechali do jego domu.

Mieszkaniec Hańczowej został osadzony w policyjnym areszcie do wytrzeźwienia, a po przesłuchaniu postawiono mu zarzuty. W czasie zatrzymania miał prawie 2,2 promila alkoholu – mówi aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Golicach.


Napisz komentarz

Komentarze

Gorliczanin88 20.08.2019 21:48
2,2 i za kierownicą? Toż to proszenie się o tragedię, wystarczylo dziecko idące poboczem i informacje bylyby o wiele gorsze... Ludzie nie mają wyobraźni. Jak chce zrobić coś sobie, nie ma sprawy, ale jeśli staje sie zagrożeniem dla innych,powinien prewencyjnie otrzymac wysoka karę. On i jemu podobni... Ludzie boją się zgłaszać takie rzeczy, bo niby konfidenctwo. Guzik prawda, nauczka dla idiotow a być może zapobiegniecie tragedii.

Piotr 20.08.2019 20:08
Bardzo dobrze. A teraz wyobraźcie sobie ze tam przechodziła wasza pociecha. Pijesz siedź w domu a nie za kierownicę.

pinkmann 20.08.2019 18:27
tępe ***e!

aa 20.08.2019 15:42
Durczok miał 2.6 promila i co mu zrobiono?

Wera 20.08.2019 12:52
Czy zgłoszenie o pijanym kierowcy musi być dokonane osobiście na posterunku policji, czy wystarczy telefon?

Wera 21.08.2019 11:10
Nie rozumiem tych kciuków w dół - zadałam normalne pytanie i czekam na odpowiedź

Obywatelnierobot 21.08.2019 13:22
Myślę, że dostałaś minusy z takiego powodu, że wolisz zapytać tutaj aniżeli wpisać w google, teraz czekasz aż ktoś Ci odpowie, i dalej nie wiesz. I to głupie

Nieciekawynick 20.08.2019 11:53
Stanowczo za malo dostal !Brawo za postawe obywatelską ??

ReklamaAQUAPLAST - rynny, pokrycia dachowe
ReklamaNowe mieszkania na sprzedaż, Osiedle "Szklane Tarasy" - Gorlice, ul. Kapuścińskiego
AKTUALNOŚCI
Reklama
Reklama
POPULARNE
ReklamaSpetakl teatru O! La la! pt. „Recepta na Szczęście” - 4 grudnia 2025r., godz. 19 - Kino FARYS w Bieczu
Reklama
zachmurzenie duże

Temperatura: 7°C Miasto: Gorlice

Ciśnienie: 1019 hPa
Wiatr: 15 km/h

Reklama
Reklama SANTANDER PARTNER - placówka partnerska nr 1 | Kredyty: gotówkowe, konsolidacyjne, hipoteczne, dla firm, leasing | GORLICE, ul. Legionów 12