Barbara Bartuś rozpoczęła kampanię wyborczą

  • 21.08.2019, 17:00
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

21 sierpnia 2019 - Barbara Bartuś rozpoczęła kampanię wyborczą
loadingŁaduję odtwarzacz...
Kilka minut temu skończyło się spotkanie mediów z Barbarą Bartuś, którym posłanka Prawa i Sprawiedliwości rozpoczyna kampanię wyborczą do Sejmu RP.

W spotkaniu uczestniczyli między innymi radni miejscy i powiatowi, którzy reprezentują w samorządzie Prawo i Sprawiedliwość. Dużym zaskoczeniem była obecność Adama Piechowicza, który przez długie lata był politycznie związany z Barbarą Bratuś, ale w ostatnich wyborach samorządowych nie startował z list PiS.

Naszym hasłem przewodnim jest „Dobry czas dla Polski”. Dobry czas dla Polski to są rządy Prawa i Sprawiedliwości, to jest te cztery lata, kiedy pokazaliśmy swoją wiarygodność, pokazaliśmy, że dla nas najważniejsza jest rodzina, najważniejszy jest rozwój, bardzo ważna jest tradycja – mówiła w czasie spotkania pani poseł.

Przypominamy, że Barbara Bartuś w najbliższych wyborach będzie startowała z trzeciej pozycji na liście swojej partii, ubiegając się o czwartą kadencję w Sejmie RP.

loadingŁaduję odtwarzacz...
Barbara Ćmiech

Komentarze (25)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

bubu
bubu 07.10.2019, 15:02
do you speak english mrs.Barbara..??
Ańa
Ańa 19.09.2019, 21:31
Może najpiehw logopeda???
Domino
Domino 02.09.2019, 16:17
wstyd!!!
ando87
ando87 26.08.2019, 14:55
najważniejszy jest nepotyzm, miejsca pracy w urzędach i spółkach skarbu państwa..socjalizm i biurokracja w wykonaniu PiS przyczynią się do likwidacji państwa polskiego,,czy ktoś z trzymających tabliczki na wyżej przedstawionym obrazku jest osobą nie dzierżącą koryta w urzędzie..
JASŁO
JASŁO 22.08.2019, 19:29
IM WIĘCEJ OSÓB ZAGŁOSUJE NA PIS. TYM BARDZIEJ PIS POMOŻE PO WYBORACH I MOŻE NAWET MIANUJĄC PANIĄ BARBARĘ NA INSPEKTORA ROZWIĄZYWANIA PROBLEMÓW W MIEŚCIE I POWIECIE.
MrRed
MrRed 22.08.2019, 12:50
Ludzie - myślcie! Cokolwiek macie zrobić, idźcie na wybory! Nie strzępcie języków po próżnicy tylko ten raz - zadziałajcie!
jann
jann 22.08.2019, 12:10
wiekszośc Gorliczan jest naiwna i bedzie wierzyc tej pani i parti z której sie wywodzi,jedna wielka sciema...szanowni wyborcy pis a wszczególności głosujacy na tę panią czyzauważyliscie zeby cos ta pani zrobiła KONKRETNEGO w miescie i powiecie ??od ostatnich wyborów i obiecane,bo w tych czasach potrzeba konkretów a nie obiecanek i dotyczy to wszystkich parti,miasto sie cofa z przemysłem są owszem remonty,nowe ulice budynki sklepy ale brak przemysłu...obiecali na tamte wybory powrót fabryki,rafineri................głosujcie tak dalej
bubu
bubu 07.10.2019, 15:05
czy zauważyliście ---tak zauważyłem i odpowiadam
nic !! (nie zrobiła)
tralala
tralala 22.08.2019, 07:23
Przypominam, że ta pani (i cała reszta parlamentarnego towarzystwa) bawi się za nasze pieniądze. Skoro my im płacimy, to zapytam: pasują wam tacy pracownicy? Mi nie. Do zwolnienia. Z wyjątkiem trzech-czterech.
Bekus
Bekus 22.08.2019, 06:59
Naprawdę tej pani już dziękujemy przez 12lat tyle zrobiła że aż trudno wyliczyć dla gorlic!!! Dziękujemy czas do domu do pola
Korwinista
Korwinista 22.08.2019, 00:01
I powiesz ludziom "pokaż co Bartuś zrobiła dla Gorlic lub regionu czy nawet Polski przez caly ten dlugi czas kiedy jest poslem" a ludzie sie oburzają. Nikt nie zadaje sobie pytan, nikt nie wyciaga wniosków. Wiec pytam celowo znowu, dlaczego ludzie głosujcie na te Pania?

Przecież nie wszyscy moga być tak bezmyślni...a może moga? :(

Czemu nie damy szans komuś nowemu, energicznemu z pomysłami przede wszystkim nie-socjaliście?

Gorzej jak małpy. Ślepo sie za czyms podaża, a zbyt duza liczba pytań czy wątpliwości powoduje przegrzanie zwojów i konieczność uzycia zdrowego rozsadku, co chyba nie jest domeną wiekszosci wyborców. Oburzające pytać za co na kogoś sie głosuje.
Mariola
Mariola 21.08.2019, 23:05
Trzymamy kciuki Pani Poseł. Ma Pani mój głos i całej mojej rodziny!
Ciekawe
Ciekawe 21.08.2019, 22:59
Piechowicza widzę.
Łukasz
Łukasz 21.08.2019, 22:53
Nie da się na to patrzeć jeszcze ten typ ze szpitala z technicznego wstyd tacy ludzie obłudni fałszywi
i znowu to samo
i znowu to samo 21.08.2019, 21:06
a dlaczego pani Bartuś cytuje przekazy wyborcze swojej partii?
Czy ona nie potrafi powiedzieć coś od siebie?

Przez grzeczność nie zapytam co zrobiła przez ostatnie 4 lata dla regionu
Ksw Gorlice
Ksw Gorlice 21.08.2019, 19:59
Tej Pani już podziękujemy, do tarcia chrzanu a nie polityka
pol
pol 21.08.2019, 19:53
Ludzie, ludzie bójcie się Boga...
Mruk
Mruk 21.08.2019, 19:43
Najważniejsze że PIS niszczy Gorlickich intruzów, zwłaszcza na Zawodziu.
Bekus
Bekus 21.08.2019, 19:39
Chyba Piechowicz pomylił opcje!! Nagle pokazał swoją twarz?? Fakt Barbara może mu funkcje obiecała może będzie dyrektorem!!!! Barbara czas trwania już się kończy!!!!!!
antypisior
antypisior 21.08.2019, 19:28
PIS kłamie !
shame