Szukają statystów i epizodystów do kryminału, który będzie kręcony w Nowym Sączu!

  • 22.08.2019, 07:59
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Szukają statystów i epizodystów do kryminału, który będzie kręcony w Nowym Sączu! Foto: Anna Włoch/materiały dystrybutora
Dokładnie za dwa tygodnie (5 i 6 września) do Nowego Sącza przyjeżdża ekipa filmowa, która pracuje nad produkcją „Magnezja” w reżyserii Maćka Bochniaka. W produkcji zgra plejada gwiazd znana z dużego ekranu, między innymi Borys Szyc, Maja Ostaszewska, Andrzej Chyra, Agata Kulesza, Magdalena Boczarska.

„Magnezja” to niezwykle oryginalna, barwna i porywająca opowieść osadzona w XX-leciu międzywojennym ukazanym z nieznanej dotąd perspektywy – pełna gwiazd, strzelanin, trupów, zwrotów akcji i…szalonego humoru, które wbiją widzów w fotel.

W tym gangsterskim kryminale w poetyce westernu, w zaskakujących aktorskich metamorfozach, występują Dawid Ogrodnik, Mateusz Kościukiewicz, Maja Ostaszewska, Agata Kulesza, Borys Szyc, Małgorzata Gorol, Andrzej Chyra, Magdalena Boczarska, Bartosz Bielenia, Piotr Głowacki, Joachim Lamża, Helena Norowicz, rosyjski aktor Andriej Bagirow i wielu innych.

Co ważne, na planie potrzebni będą statyści i epizodyści, a stawka za jeden dzień zdjęciowy wynosi 100 złotych brutto. Casting odbędzie się już jutro (23 sierpnia) w godz. 10-16 w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu przy ul. Lwowskiej 226 oraz następną środę (28 sierpnia) w godz. 11-17 w siedzibie Teatru NOWEGO, przy ulicy Jagiellońskiej 36 w Nowym Sączu.

Szukamy kobiet i mężczyzn w każdym wieku, również dzieci! – zachęcają organizatorzy castingu.

Źródło info: kronika24.pl/dts24.pl

Barbara Ćmiech

Komentarze (0)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.


Pozostałe