Jeździł pijany po zakupy do sklepu. Ciekawe co kupował?

  • 27.08.2019, 15:26
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Jeździł pijany po zakupy do sklepu. Ciekawe co kupował?
Mimo, że dzień się jeszcze nie skończył, to ten z wyczyn z godzin południowych będzie trudno pobić.

Gorliccy policjanci dziś (27 sierpnia) w m. Ropa zatrzymali do kontroli kierującego mazdą, stan mężczyzny siedzącego za kierownicą wydał im się bardzo podejrzany.

Kilka minut po godzinie 11 policjanci ujawnili nietrzeźwego kierującego. Po weryfikacji 58-letni mieszkaniec Ropy miał 3,46 promila w organizmie - informuje rzecznik gorlickich policjantów, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

Po czynnościach policyjnych mężczyzna został zwolniony do domu, samochód przekazano wskazanej osobie. Za prowadzenie pojazdem w stanie nietrzeźwości odpowie przed sądem.

Za prowadzenie pojazdu mechanicznego w stanie nietrzeźwości sąd może orzec karę grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do lat 2. 

Z nieoficjalnych wiadomości wiadomo, że mężczyzna jeździł samochodem w takim stanie do sklepu po zakupy...

Tomasz Stasiowski

Komentarze (23)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Rob
Rob 03.09.2019, 13:22
No to jak?Wszyscy wiecie ,wszyscy go widzicie ze jeździ po pijaku i tylko tutaj to piszecie w komentarzach ,na co czekacie ?? Aż zabije jakieś Wasze dziecko??tylko w tedy będziecie sobie w brodę pluć zamiast teraz go wyciągnąć z tego auta za bety i jeszcze wpieprztc dla przykladu
Mch
Mch 03.09.2019, 12:09
Pije jezdzi boże gdzie ta policja czy nikt nie widzi że ten człowiek może zabić dzieci idące do szkoły albo chodnikiem ?????
Szczera
Szczera 03.09.2019, 10:23
Policji nie ma na Gorlickich drogach w cywilu i pieszo i dlatego panuje bezprawie.
Zocha
Zocha 02.09.2019, 21:49
Dziś jeździł z rozbitym przodem po Ropie. Gdzie jest policja?
Tulipan
Tulipan 31.08.2019, 15:42
Bardzo dobrze powinni go zamknąć bo ten jego wyczyn to nie pierwszy raz. Najlepsze jest to że dwa dni później był na Ropie znowu samochodem i nie wyglądał na trzezwego ale to kwestia czasu.....
Dożywotna Pacjentka.
Dożywotna Pacjentka. 28.08.2019, 20:46
Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych nie da mu już spokoju dożywotnio, bo tam panuje zasada inwigilacji.
Maramra
Maramra 29.08.2019, 11:34
I tu by się pani myliła gdyz nasze cudowne państwo działa tak że olewa wszystko byle sobie na głowę kolejnej sprawy nie brać!!!! I tak jest wszędzie odsyłanie tylko a jak się coś stanie wielce panie z mopsu się tłumacza.totalna znieczulica
Jj
Jj 28.08.2019, 15:28
"Alkohol niszczy dobrych ludzi, alkohol nic dobrego nie zrobił " Jak cztam te wasze brednie to aż żal *** ściska- żałosne. A kto wam kórw.. wlewa na siłę??? Nie chcesz nie pij -pijesz to z umiarem proste?- proste.
Jj
Jj 28.08.2019, 15:23
Alkohol NIC dobrego nie zrobił, alkohol niszczy dobrych ludzi. Jak czytam
te wasze brednie to az żal *** ściska - żałosne . A kto wam *** ten alkohol wlewa na siłę???? Nie chcesz nie pij , pijesz to z umiarem proste? - proste.
Gust
Gust 28.08.2019, 10:23
Raczej chlywkiem w gnoju:)
Aa
Aa 28.08.2019, 10:20
W Dominikowicach tez jeden pan codziennie jezdzi pijany. Nieraz z żoną. I jeszcze nikt z nim nie zrobil porzadku nawet gdy byl zglaszany.Mam nadzieje ze to sie skonczy szybko.
Malinka
Malinka 28.08.2019, 09:52
W ropie da się wszystko ale tak serio powinien dostać taką kare żeby sie opamiętał czlowiek bo to nie są żarty a gdyby tak potrącił kogoś z pieszych albo nawet zabił???? No właśnie niech każdy sam sobie odpowie......
Terapełta
Terapełta 28.08.2019, 06:54
Najlepiej skierować go na terapie, by było leczenie poprzez gnębienie.
John
John 28.08.2019, 06:18
Ropa
Swój
Swój 27.08.2019, 21:21
3,46 promila 30000 zł kary, a później więzienie
czeslaw_rolnik
czeslaw_rolnik 28.08.2019, 08:05
To sie liczy inaczej dostanie 34 600 zł kary lub 6 msc w zawieszeniu
Gremlin111
Gremlin111 27.08.2019, 19:32
Alkohol niszczy porządnych ludzi rodziny czasem dochodzi do nieszczęść bo znieczulica się niestety szerzy jeżdżą po pijaku nikt nie widzi dopiero jak kogoś zabija czy potrąca otwierają się oczy.wiwlkiw wyrazy współczucia dla rodziny bo tylko wstyd
Ropa
Ropa 31.08.2019, 15:46
Jaki wstyd wszyscy wiedzieli jak jest,pijany jezdzil non stop dobrze ze nie zabił nikogo.
Patriota
Patriota 27.08.2019, 19:30
Alkohol jeszcze nic dobrego nie zrobił i tak kończą pijący......
Gust
Gust 27.08.2019, 18:14
Pewnie suchy chleb dla konia:)
Miro
Miro 28.08.2019, 07:20
Dla Konia raczej nie bo w Ropie jeszcze nie wiedzą co to Koń, Oni tam Wołami jeżdżą :)
Panii R
Panii R 29.08.2019, 09:46
Nie ma Pan lepszego tekstu? To juz stare i nie modne . jezeli Pan nie zauwazyl mamy XXI I W Ropie jest takie cos jak samochod , a jezeli u was takie zacofanie jest to macie problem i biedne zwierzatka wykorzystujecie 😂 pozdrawiam
Kk