Rowerzystka, przewożąc 2-letnie dziecko, zderzyła się z vanem.

  • 30.08.2019, 13:17
  • Tomasz Stasiowski

Podziel się:

Oceń:

Rowerzystka, przewożąc 2-letnie dziecko, zderzyła się z vanem. fot. ilustracyjne /se.pl
Ostatnie dni w kronice policyjnej, mimo dwóch zdarzeń drogowych, można ocenić, jako wyjątkowo spokojne. Przed nami ostatni wakacyjny weekend. Czyżby cisza przed burzą?

Wczoraj (29 sierpnia) o godz. 7.05 w m. Ropica Polska policjanci zatrzymali do kontroli rowerzystę, mieszkańca tejże miejscowości. Badanie na zawartość alkoholu dało wynik pozytywny. Za jazdę po spożyciu (0,25 promila) otrzymał mandat w wysokości 300 zł.

29 sierpnia o godz. 19.15, w m. Wójtowa doszło do zderzenia rowerzystki z samochodem. Kierująca rowerem, mieszkanka Wójtowej, przewożąc 2-letenie dziecko, z niewiadomego powodu straciła panowanie nad pojazdem i zjechała na przeciwległy pas ruchu. Tam zderzyła się z nadjeżdżającym z przeciwległego kierunku pojazdem typu van. Rowerzystka wraz z dzieckiem zostali poszkodowani, doznali otarć i stłuczeń w okolicy głowy. Zostały zaopatrzone w karetce i zabrane do gorlickiego szpitala. Wszyscy uczestnicy tego zdarzenia byli trzeźwi.

Na całe szczęście obrażenia poszkodowanej pani i jej dziecka nie są groźne, ich życiu nie grozi żadne niebezpieczeństwo.W tej sprawie zostało wszczęte postępowanie wyjaśniające, policjanci będą wyjaśniać wszystkie okoliczności i ewentualną winę w tym zdarzeniu drogowym.

Również wczoraj (29 sierpnia) jedna z mieszkanek Libuszy zawiadomiła policję o oszustwie z włamaniem na jej elektroniczne konto bankowe. Okazało się, że w tym momencie nieustalony sprawca uzyskał dostęp do jej elektronicznego konta w banku. Po wykonaniu 4 nieautoryzowanych przez nią operacji kobieta poniosła straty na łączną kwotę 1920 zł. Trwa ustalenie sprawcy tego oszustwa - informuje oficer prasowy gorlickiej policji, asp. sztab. Grzegorz Szczepanek.

 

Tomasz Stasiowski

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Ofiara
Ofiara 30.08.2019, 16:45
Dobrze że Policja ma pracę bo inaczej by prześladowali i śledzili niewinnych ludzi.
jann
jann 30.08.2019, 14:33
Nie z vanem tylko kombi a uderzenie było tak mocne ze szyba przednia rozbita a fotelik z dzieckiem poleciał na kilka metrów dalej,fotelik był na rowerze,,droga zamknięta była prawie do 22

Pozostałe