Binarowa. Dachowanie w gęstej mgle. AKTUALIZACJA

  • 05.09.2019, 08:32
  • Barbara Ćmiech
Podziel się:
Oceń:
Binarowa. Dachowanie w gęstej mgle. AKTUALIZACJA Foto: OSP Binarowa
Dzisiaj (5 września) około godziny 6.30 na drodze wojewódzkiej nr 980 w Binarowej doszło do dachowania pojazdu, w którym podróżowały trzy osoby.

Kierowca na łuku drogi wojewódzkiej stracił panowanie nad prowadzonym samochodem i doprowadził do dachowania pojazdu. Wszystkie osoby podróżujące w samochodzie zostały zabrane do szpitala.

Na miejscu pracowali strażacy z OSP Binarowa, JRG Gorlice, policjanci oraz zespół ratownictwa medycznego.

AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)

18-letni mieszkaniec Racławic, który kierował mazdą, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze, stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem, zjechał z drogi i doprowadził do dachowania samochodu. Razem z nim podróżowało dwóch 16-latków. Wszyscy trafili do szpitala.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy, ponieważ jeden z podróżujących samochodem nastolatków doznał wstrząśnienia mózgu.

Okazało się również, że kierowca nie ma uprawnień do kierowania pojazdami, więc odpowie za wypadek i spowodowanie zagrożenia dla pasażerów oraz za jazdę bez uprawnień.

Więcej zdjęć: gorlice112.pl

Barbara Ćmiech

Komentarze (15)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Czesław
Czesław 07.09.2019, 15:17
Nie pierwszy i nie ostatni
Nie ma tragedii
Najważniejsze że się nic poważnego nie stało
Będzie dobrze ! Pozdrawiam :D
Mirek
Mirek 07.09.2019, 12:07
Każdemu się zdarza ;)
Nic się nikomu nie stało
Największe zagrożenie sprawił sobie ... Mógł zginąć
Też dawno temu popełniłem ten sam błąd ;)
Teraz będzie bardziej rozważny w życiu
Nic (bardzo złego) się nie stało
Pozdrawiam :)
Każdy popełnia błędy
Każdy popełnia błędy 07.09.2019, 00:03
Każdemu się zdarza😁 trzymam kciuki żeby następny raz byl lepszy, pozdrawiam 😁
jann
jann 06.09.2019, 08:50
i pewnie 50km/h jechał
Stachu
Stachu 05.09.2019, 21:23
Najgorsze z tego że dostanie kolegium bo będzie musiał placic .. bo zakaz prowadzenia pojazdów mu odroczą sądownie na rok może dwa i tyle w tej sprawie...
Bono
Bono 05.09.2019, 20:51
SEBA kontroli tyle co jest w Binarowej Racławicach i Rożnowicach to nie ma nigdzie więcej w powiecie Gorlickim ale nie da się zatrzymać każdego pirata
Profos
Profos 05.09.2019, 20:43
Na początek to jazda japonką z niedopompowanymi kołami .Później to się zobaczy
KRIS
KRIS 05.09.2019, 20:03
ja współczuję- to błędy młodości-nikt z nas nie chciałby byc w jego sytuacji.
Seba
Seba 05.09.2019, 17:03
Na wioskach to standard, gdzie kontrole są pytam gdzie
Adam
Adam 05.09.2019, 17:00
Młody dorwie się za kierownicę i takie efekty. Dziś w Gorlicach na obwodnicy też była kolizja skuter kontra tir.
Miśka
Miśka 05.09.2019, 14:09
A gdzie rodzice którzy na to pozwolili ... wiem ze nie kazali mu siadac i jechac ... ale też nie zrobili nic by temu zapobiec...
Kali
Kali 08.09.2019, 10:45
On jest pełnoletni ma 18 lat ma więc ludzie zamiast się troszczyć dokładają drugie pół
32
32 05.09.2019, 17:18
A co mieli zrobić?
Chciał to jechał
Lolo
Lolo 05.09.2019, 12:56
Nie ma to jak spaprać sobie życiorys na starcie...
Voprr