Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Biecz. Poważne zdarzenie drogowe na obwodnicy. 7 osób poszkodowanych.

  • 08.09.2019, 21:20
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Biecz. Poważne zdarzenie drogowe na obwodnicy. 7 osób poszkodowanych.
Dziś (8 września) około godziny 20.05 w Bieczu na drodze krajowej nr 28 doszło do poważnego zdarzenia drogowego.

Około 300 metrów od stacji paliw w kierunku Jasła, w m. Biecz (DK 28), doszło do czołowego zderzenia dwóch volkswagenów. Podróżowało nimi w sumie 7 osób. Jeden z pojazdów został wyrzucony do rowu, drugi pozostał na jezdni. Siła uderzenia musiała być ogromna o czym świadczy skala zniszczeń obu pojazdów.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano 4 zastępy straży pożarnej, 4 karetki pogotowia oraz policję.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana (info z godz. 21.30)

Przyczyny i okoliczności tego bardzo nieszczęśliwego zdarzenia badają gorliccy policjanci.

Więcej szczegółów wkrótce.

Tomasz Stasiowski

Zdjęcia (9)


Komentarze (27)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Karma
Karma 09.09.2019, 16:08

Komentarz zablokowany

Komentarz został zablokowany przez administratora.

Mch
Mch 09.09.2019, 13:52
Założę się, że nikt z Was nie był na miejscu wypadku i tego nie widział, więc po co się wypowiadać. Nie zawsze kierowcy są winni.
Hubert
Hubert 09.09.2019, 15:48
Ja byłem
Kris
Kris 09.09.2019, 13:45
Ktos napisał ze postawią znak ze zwierzątkiem i uważają ze sprawa załatwiona jest. Otóż nie załatwia to sprawy i niech ktos wreszcie sobie z tego zda sprawe bo nie zawsze wina kierowcy jest wylacznie! W tamtym miejscu kilka razy spotkałem zwierzynę łazaca po drodze i poboczem , raz cudem uniknąłem zderzenia z sarna wiec moze czas pomyśleć o siatce. Robia energochlony w durnych miejscach a głupiej siatki nie ma komu ogarnąć. Znak i tyle- zenada!
Kkk
Kkk 09.09.2019, 10:23
Ludzie ściągnijcie klapki z oczu - przestańcie bezsensownie komentować i oceniać nie znając faktów!!!
Gumis
Gumis 09.09.2019, 10:23
Duzo zdrowia dla wszyskich.
Xyz
Xyz 09.09.2019, 10:20
Ten kierowca wyprzedzał już od Gorlic inne pojazdy na podwójnej ciągłej... więc czyżby był to jeleń? Wątpię. Na miejscu żadnego jelenia nie było.
MIX
MIX 09.09.2019, 11:36
A w rowie co leżało HIPOPOTAM ???!!!
Kkk
Kkk 09.09.2019, 10:12
Jeleń był ogromny. Ze sto metrów wcześniej był w fosie. Gość z osobówki wziął go na soebie ale siła uderzenia wyrzuciła go na sąsiedni pas i stąd to prawie czołowe zderzenie. Bądźcie poważni - nie zawsze wina jest po stronie złych kierowców
tomek
tomek 09.09.2019, 10:02
Kto wreszcie weźmie odpowiedzialność za zdarzenie spowodowane przez dzikie zwierzęta? Znak niczego nie załatwia
MrRed
MrRed 09.09.2019, 09:30
wielkie nieszczęście. jeleń - no pech po prostu, ale niestety każdemu mogło się to zdarzyć. mam nadzieję, że wszyscy się szczęśliwie z tego wyliżą. duchowo wspieram.
ja
ja 09.09.2019, 07:53
A może popularne w tym miejscu wyprzedzanie na trzeciego? Bo przecież jest jeszcze margines. Tym razem go brakło?
A
A 09.09.2019, 07:39
A o tym ze im wyskoczyl ogromy jelen to juz nikt nie wspomni dlatego doszlo do tego wypadku bo niestety nie ma komu siatki tam zrobic zeby zapobiegac takim wlasnie wypadkom
M.m
M.m 09.09.2019, 07:35
A gdzie zdjęcie jelenia
Kierowca
Kierowca 09.09.2019, 07:09
Jak można na prostej drodze o dobrej durzej widoczności zderzyć się czołowo to jest dziwne..... Takich mamy kierowców... Bez grama wyobraźni.
Karola
Karola 09.09.2019, 09:52
Durzej?
Fio
Fio 09.09.2019, 09:49
durzej - jak można tak pisać, mając autokorektę w przeglądarce i słownik ortograficzny Zero wyobraźni
E. T.
E. T. 08.09.2019, 22:45
Co rusz mają tam miejsce tragiczne w skutkach zdarzenia. O co chodzi? Dlaczego ten odcinek jest tak niebezpieczny i czy nie mozna temu jakos zapobiec?
zyzio
zyzio 09.09.2019, 06:33
To ludzie jeżdżą nie droga..
on
on 08.09.2019, 22:30
na wprost ludzie nie umiom jezdzić napewno wolno jechali
Dariusz
Dariusz 08.09.2019, 22:04
To już nie pierwszy raz jak tam wypadek jest
Profos
Profos 08.09.2019, 22:00
Liczy się tylko szybkość . Reszta jest mało znaczącym dodatkiem
D.w
D.w 08.09.2019, 21:48
Jak jest obwodnica to się szaleje trochę noga z gazu może kierowcy
Anna
Anna 08.09.2019, 21:46
Noga z gazu Panie i Panowie.
Hubert
Hubert 08.09.2019, 21:33
Byłem teraz tam masakra!
Sz
Sz 09.09.2019, 07:13
Hubercie zepewne masz mniej jak 15 lat, bo nigdy w zyciu nie widziales prawdziwej masakry, pzdr
H