Biecz. Uczestnicy wczorajszego wypadku są nadal w szpitalach.

  • 09.09.2019, 09:25
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Biecz. Uczestnicy wczorajszego wypadku są nadal w szpitalach.
Wczoraj (8 września) tuż po godz. 20 doszło wypadku drogowego z udziałem dwóch samochodów osobowych, którymi łącznie podróżowało siedem osób.

Kierowcy volkswagena passata, z powiatu jasielskiego, przed maskę wybiegł jeleń – doszło do zderzenia pojazdu ze zwierzęciem, które w konsekwencji spowodowało poważne uszkodzenia samochodu. Siła uderzenia była tak duża, że osobówka zjechała na przeciwległy pas ruchu, gdzie z impetem zderzyła się czołowo z prawidłowo jadącym volkswagenem sharanem.

W volkswagenie passacie podróżowało małżeństwo – 24-letnia kobieta i 34-letni mężczyzna, a w volkswagenie sharanie rodzina z Sękowej: 42-letnia kobieta i 42-letni mężczyzna oraz ich dzieci w wieku: 13, 15 i 16 lat. Wszyscy trafili do szpitali w Gorlicach i Jaśle, gdzie do dzisiejszego poranka przebywali.

Wiemy, że dwoje poszkodowanych opuści dzisiaj szpital, pozostali zostaną na obserwacji. Część podróżujących samochodami ma złamane kości, a w przypadku jednej pasażerki konieczna była operacja. Zdarzenie to zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy – powiedział w rozmowie z nami aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Obaj kierowcy byli trzeźwi. Pojazdy zostały zabezpieczone, a policjanci prowadzą czynności wyjaśniające w tej sprawie.

Barbara Ćmiech

Komentarze (5)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

jann
jann 10.09.2019, 08:43
a czy to wina zwierząt przeciez to człowiek naruszył i wszedł na ich teren
Bieczanin
Bieczanin 09.09.2019, 23:34
Tam non stop biegną sarny siatki szkoda może ktoś zrobi te siatkę czy ma dojść do większej tragedii z obu stron jest lasek prosta droga tam jadą konkretnie....
Jola
Jola 09.09.2019, 18:01
Wina jelenia bedzie...
Aaa
Aaa 09.09.2019, 16:29
Ciekawe czyja to będzie wina? Kierowcy czy zarzadcy drogi?
ja
ja 09.09.2019, 12:16
Na bzdury jest, na lampki po raz kolejny klejone do pasów jest ale na zwykłą siatkę nie ma. A ta akurat by na prawdę poprawiła bezpieczeństwo w tym miejscu. Podobnie jak i w Bednarce

Pozostałe