Gorlice: Pijany rowerzysta wylądował w rowie, a nietrzeźwa nastolatka leżała przy torach.

  • 11.09.2019, 09:26
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Gorlice: Pijany rowerzysta wylądował w rowie, a nietrzeźwa nastolatka leżała przy torach.
Wczoraj (10 września) mundurowi zostali wezwani do dwóch interwencji, które były spowodowane zbyt dużą ilością wypitego alkoholu. Na szczęście nikomu nie stało się nic poważnego.

Dostaliśmy zgłoszenie, że przy ulicy Kościuszki w Gorlicach, w jednym z rowów, leży nietrzeźwy mężczyzna – relacjonuje aspirant sztabowy Grzegorz Szczepanek, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Gorlicach.

Kiedy na miejsce przyjechał patrol policji, okazało się, że faktycznie gorliczanin, który według zgłoszenia prowadził chwilę wcześniej rower, znajduje się w rowie. Zespół ratownictwa medycznego, który również pojawił się na miejscu, zadecydował o zabraniu mężczyzny do szpitala, ponieważ upadając, rozciął łuk brwiowy.

Tego samego dnia do mundurowych z Wojewódzkiego Centrum Powiadamiania Ratunkowego dotarło zgłoszenie o dziewczynie leżącej koło torów przy ulicy Ściegiennego w Gorlicach.

Młoda mieszkanka Gorlic dostała mandat za wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym, a potem trafiła pod opiekę rodziców – wyjaśnia rzecznik Szczepanek.

Źródło info: KPP w Gorlicach

Barbara Ćmiech

Komentarze (3)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Gorliczanin
Gorliczanin 15.09.2019, 15:35
Nie za dużo tych problemów jak na tam małe Miasteczko?
ABC
ABC 11.09.2019, 23:18
Dobrze że media piszą o tym że dzieją się takie sprawy.
Mariusz
Mariusz 11.09.2019, 10:21
dostała mandat za wywołanie zgorszenia w miejscu publicznym.C zyli jak zasne w miejscu publicznym to dostane mandat ?dobrze wiedziec bo taniej wyjdzie wynajac hotelik za 35 zl.

Pozostałe