Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP
Andrzej GUT-MOSTOWY - Kandydat na Posła RP

Lek przeciwbólowy dla dzieci wycofany z obrotu! To znany syrop z ibuprofenem w składzie.

  • 12.09.2019, 10:02
  • Tomasz Stasiowski
Podziel się:
Oceń:
Lek przeciwbólowy dla dzieci wycofany z obrotu! To znany syrop z ibuprofenem w składzie. fot. ilustracyjne
Główny Inspektorat Farmaceutyczny poinformował o wycofaniu ze sprzedaży serii syropu dla dzieci o smaku truskawkowym Ibufen Forte.

W produkcie wykryto wadę jakościową.

Decyzja ma rygor natychmiastowej wykonalności.

Decyzja dotyczy produktu Ibufen dla dzieci FORTE o smaku truskawkowym (Ibuprofenum), 200 mg/5 ml, o numerze 031118 z datą ważności do listopada 2020 roku.

Link do decyzji GIF - KLIKNIJ

Tomasz Stasiowski

Komentarze (7)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

Mama
Mama 14.09.2019, 13:55
Dzięki Bogu że dzieci mam zdrowe a w razie infekcji, gorączki ratujmy się naturalnie.
klient
klient 13.09.2019, 08:23
takie rzeczy powinno sie badac w fazie produkcji a nie po pol rocznym obrocie i to sie nie tyczy tylko lekow, mowie o jedzeniu, napojach, a nie informacja po pol rocznej sprzedazy ze taki i owaki produkt zawierał arszenik wiec wyrzucic z domu, porazka
Ks.
Ks. 12.09.2019, 22:30
Ktoś musi Rządzić w Gorlicach by odpowiednio tym się zająć.
xxx
xxx 12.09.2019, 22:20
Otruć i nikt się nie odwoła bo nie wie gdzie, tym bardziej dziecko.
Gorliczanin
Gorliczanin 12.09.2019, 17:49
masakra xD
Gosc1
Gosc1 12.09.2019, 11:38
No ja się pytam dlaczego w ogóle jest jakiś produkt dopuszczany,zwłaszcza dla dzieci,skoro za chwilę go wycofują.A w miedzyczasie my rodzice trujemy tym dzieci.Szok!!!!!!
Gosc
Gosc 12.09.2019, 10:14
Mafia farmaceutyczna to jest interes, ładują do butelek co mogą a potem my to podajemy dzieciom.

Pozostałe