Powalone drzewo na palcu zabaw i osy w grobowcu

  • 18.09.2019, 10:46
  • Barbara Ćmiech

Podziel się:

Oceń:

Powalone drzewo na palcu zabaw i osy w grobowcu Foto: OSP Uście Gorlickie
To tylko niektóre z interwencji, do których strażacy i druhowie z Gorlickiego byli wzywani w ostatnim czasie.

Silny wiatr, który zerwał się we wczorajszy wieczór i wiał do dzisiejszego poranka, na szczęście nie wyrządził poważniejszych szkód.

Zostaliśmy wezwani do zerwanej linii telefonicznej w Szymbarku oraz do powalonego drzewa na placu zabaw przy szkole podstawowej w Hańczowej – mówi młodszy brygadier Dariusz Surmacz, oficer prasowy Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Gorlicach.

Ostatnio strażacy czyścili też studnię w Libuszy i usuwali banię z szerszeniami w Ropie, a także z osami w Jankowej i... na gorlickim cmentarzu komunalnym.

O osach w uszkodzonym grobowcu dowiedzieliśmy się od osoby odwiedzającej grobowiec bliskich. Owady faktycznie stwarzały zagrożenie dla osób przebywających w pobliżu, dlatego zostały usunięte – mówi rzecznik.

 

Barbara Ćmiech

Komentarze (2)

Dodanie komentarza oznacza akceptację regulaminu. Treści wulgarne, obraźliwe, naruszające regulamin będą usuwane.

....
.... 18.09.2019, 15:53
Kolego straz nie czysci studni tylko ewentualnie pompuje zaniczyszczone studnie brudna woda...zadna straz nie wyczysci studni tak jak ty to sobie pomyslales...zle sprecyzowane to bylo straz tylko i wylocznie wypimpowuje brudna wode z studni a czyszczenie to juz robi tylko specjalna firma.....
jann
jann 18.09.2019, 13:23
to straz czysci studnie????a płaci sie firmie po 90zł.za metr studni

Pozostałe