Na łuku drogi prowadzącej z Ropy do Brunar, kierujący pojazdem osobowym nie opanował prowadzonego peugeota i wpadł do rowu, po czym przejechał kilkadziesiąt metrów w zaroślach, zatrzymując się na drzewie.
Kierujący i pasażer opuścili pojazd o własnych siłach. Z obrażeniami trafili do szpitala.
W działaniach ratowniczych uczestniczyli druhowie z OSP Ropa, dwa zastępy strażaków JRG Gorlice, dwie karetki ZRM oraz policja.
Apelujemy o rozważną jazdę, zrobiło się mokro i ślisko.
AKTUALIZACJA (info z KPP w Gorlicach)
Kierowca samochodu peugeot, mieszkaniec Śnietnicy, nie dostosował prędkości do warunków panujących na drodze i na mokrej nawierzchni stracił panowanie nad prowadzonym pojazdem i wpadł do rowu. Policjanci zatrzymali kierowcy dowód rejestracyjny i zakwalifikowali zdarzenie, jako wypadek drogowy, ponieważ pasażer peugeota doznał obrażeń ciała wymagających hospitalizacji powyżej dni siedmiu.
Fot. OSP KSRG Ropa









![Nowy mural pojawia się na elewacji biblioteki w Gorlicach [FOTO] Nowy mural pojawia się na elewacji biblioteki w Gorlicach [FOTO]](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-nowy-mural-pojawia-sie-na-elewacji-biblioteki-w-gorlicach-foto-1775314015.jpg)
![Glinik Gorlice zmierzył się z Unią Tarnów [RETRANSMISJA] zdjęcie przedstawia piłkarzy wchodzących na murawę boiska przed meczem](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-glinik-gorlice-mierzy-sie-z-unia-tarnow-live-1775288243.jpg)















![Ropa. Poważne zdarzenie drogowe na DK28 [FOTO] zdjęcie przedstawia wozy straży pożarnej na drodze i strażaków w tle](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-ropa-powazne-zdarzenie-drogowe-na-dk28-foto-1774890666.jpg)
![Moszczenica. Zderzenie trzech pojazdów. Są ranni. Droga jest całkowicie zablokowana [AKTUALIZACJA] zdjęcie przedstawia samochody straży pożarnej na ulicy](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-moszczenica-zderzenie-trzech-pojazdow-sa-ranni-droga-jest-calkowicie-zablokowana-foto-1774424287.jpg)
![Harklowa. Tragiczne zdarzenie tuż za granicą powiatu gorlickiego. Nie żyje 13-letni chłopiec [FOTO] zdjęcie przedstawia śmigłowiec lotniczego pogotowia ratunkowego](https://static2.halogorlice.info/data/articles/sm-16x9-harklowa-tragiczne-zdarzenie-tuz-za-granica-powiatu-gorlickiego-nie-zyje-13-letni-chlopiec-1774353139.jpg)
Napisz komentarz
Komentarze